fbpx Skip to main content

Nr.16 Latgale

Imants Babris

Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola, futbola treneris

Vispirms Futbola iela, tad 1. oktobra uzvaras iela!

Ne velti ielu nosaukumiem ir simboliska nozīme. Kad bija Ļeņina iela, bija jābūvē komunisms. Vairums smīkņāja, bet daži plēsa kreklu uz krūtīm. Preiļos ir Futbola iela. Protams, ne oficiāli, bet pēc būtības. Un tas nav joks. Tīri simboliski – mazumiņš pie mazumiņa, treniņš pēc treniņa, dienu no dienas jau no bērna kājas ar pieredzējušu treneri un ģimenes atbalstu, ar katru soli tuvāk veiksmei un uzvarai. Mēs to darām šeit – Preiļos un Latgalē. Tā ir īstā laimes recepte – maziem solīšiem uz priekšu. Neticu nekādiem solītājiem par acumirkļa brīnumu un bagātībām.

Kā futbola treneris esmu pacietīgi vērojis, kā sistemātisks darbs veido jauniešu raksturu, kā alkas pēc sasniegumiem dod spēku strādāt vēl vairāk, kā caur kļūdām un neveiksmēm, sakožot zobus, veidojas komandas gars. Tas ir priekšnoteikums uzvarai un veiksmei. Ja nav šo priekšnoteikumu, nebūs ne veiksmes, ne uzvaras.

Laikam jau arī mūsu sabiedriskajā dzīvē un politikā ir līdzīgi. Ja nav sistemātiska darba, politiskajai partijai nav rakstura. Ja alkas pēc sasniegumiem nedod motivāciju strādāt vēl vairāk, politiķi vienkārši muld. Ja neveidojas komandas gars, politiskie līderi savā starpā plēšas un kašķējas. Bet var arī citādi!

Es, Imants Babris, esmu gatavs sākt likt mazumiņu pie mazumiņa, dienu no dienas, lai tuvojamies veiksmei. To darīšu kopā ar JAUNĀS VIENOTĪBAS komandu.

•       Nodrošināt sporta aktivitāšu pieejamību veselīgas sabiedrības pamatam.

•       Veicināt demogrāfiju, nodrošinot bērniem pieejamus izglītības pakalpojumus un valsts veselības aprūpi ar ilgāko gaidīšanas laiku 30 dienas.