fbpx Skip to main content

Jaunās Vienotības cilvēki

Krišjānis Kariņš

Ministru prezidents, partiju apvienības "Jaunā Vienotība" valdes priekšsēdētājs, partijas "Vienotība" valdes loceklis

Latvijas ekonomiskās izaugsmes nodrošināšana, stipras politiskās nācijas veidošana, iekšējās un ārējās drošības stiprināšana ir JAUNĀS VIENOTĪBAS komandas galvenās prioritātes darbam nākamajā Saeimas sasaukumā. Mūsu Saeimas deputātu kandidātus raksturo kompetence, godaprāts, tālredzība, un tādu mēs redzam arī JAUNĀS VIENOTĪBAS vēlētāju.

Mūs visus vieno kopīgs mērķis — attīstīt Latvijas tautsaimniecību, paaugstināt sabiedrības labklājības līmeni un gādāt par drošību, tā padarot Latviju stiprāku. Par JAUNĀS VIENOTĪBAS komandas apņēmību turpināt darbu līdzcilvēku labā un valsts stiprināšanā liecina paveiktais Saeimā un valdībā. Neraugoties uz pēdējos gados piedzīvotājiem ārējiem izaicinājumiem un Krievijas īstenoto brutālo karu Ukrainā, esam soli pa solim īstenojuši iecerēto programmu:

  • palielināts finansējums aizsardzībai, drošībai un zinātnes attīstībai; atjaunota valsts finanšu sektora starptautiskā reputācija;
  • būtiski palielināts veselības aprūpes budžets;
  • pieaugusi vidējā alga;
  • īstenota viedās reindustrializācijas politika mūsdienīgas, plašākas ražošanas attīstībai;
  • pieaudzis eksporta apjoms;
  • panākts būtisks investīciju pieaugums.

Veicot svarīgas pārmaiņas augstākās izglītības un zinātnes, finanšu sektora, investīciju piesaistes, administratīvā iedalījuma un citās jomās, ir ielikts nozīmīgs pamats valsts nākotnes attīstībai. Vienlaikus esam snieguši konsekventu atbalstu Ukrainai un kara bēgļiem, kā arī, pieaugot inflācijai un energoresursu cenām, kas noticis Krievijas agresijas rezultātā, esam nodrošinājuši plašu atbalstu iedzīvotājiem.

To īstenosim arī turpmāk. Turpinot valdības darbu, mūsu rūpes arvien būs vērstas uz tautsaimniecības izaugsmi, stabilitāti un drošības stiprināšanu, kas ir pamats sabiedrības labklājības pieaugumam.