JAUNĀ VIENOTĪBA iesniegs 14. Saeimas vēlēšanu sarakstus

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA vēlēšanu sarakstus 14. Saeimas vēlēšanām Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniegs pirmdien, 25. jūlijā pl. 12:00. Vienlaikus ar vēlēšanu sarakstiem tiks iesniegta arī partiju apvienības darbu, rīcības un vērtību programma Latvijai.

14. Saeimas vēlēšanām partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA pieteiks 115 deputāta amata kandidātus piecos vēlēšanu apgabalos – apvienības Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš būs saraksta līderis Vidzemē, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Rīgā, Kurzemes sarakstā ar pirmo numuru startēs 13. Saeimas deputāts, partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens, Zemgalē saraksta līderis būs finanšu ministrs Jānis Reirs, bet Latgalē bijušais iekšlietu ministrs, 13. Saeimas deputāts Rihards Kozlovskis.

Deputāta amata kandidātus JAUNĀS VIENOTĪBAS sarakstos deleģējušas visas apvienībā ietilpstošās partijas – gan VIENOTĪBA, gan reģionālās partijas “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija”, kā arī “Latgales partija”, ar kuru apvienībai ir ilggadīga sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā.

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA programmā Latvijai piedāvā kompetentu, tālredzīgu un godprātīgu politiku, veidojot Latviju par nacionālu, eiropeisku un demokrātisku valsti, kuras sabiedrība ir izglītota, vesela un droša par nākotni. JAUNĀ VIENOTĪBA iestājas par saliedētu un vienotu politisko nāciju un strādā, lai stiprinātu Latvijas valsts drošību un celtu tautas labklājību.

JAUNĀ VIENOTĪBA darbu, rīcības un vērtību programmā apņemas panākt, lai Latvijā visi prastu un lietotu latviešu valodu, lai Latvijā augtu dzimstības rādītāji, lai izglītība un zinātne sasniegtu augstākos standartus, lai būtu droša valsts ārējā robeža un efektīva valsts aizsardzības sistēma un lai augtu modernu un eksportspējīgu uzņēmumu skaits un jaudas.

Ar pilnu JAUNĀS VIENOTĪBAS vēlēšanu programmu var iepazīties partiju apvienības mājas lapā: https://jaunavienotiba.lv/jaunas-vienotibas-darbu-ricibas-un-vertibu-programma-14-saeimas-velesanam/.

—————

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” , savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472