fbpx Skip to main content

Sīkdatņu izmantošana

Sīkdatnes (cookies) ir nelielas teksta datnes, kas tiek saglabātas Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat tīmekļa vietni. Tās vietnei palīdz fiksēt informāciju par to, kā un cik reizes esat izmantojis tīmekļa vietni www.jaunavienotiba.lv. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits. Šī teksta datne nav kaitīga, nevar saturēt vīrusu vai programmas kodu, un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi. Sīkdatņu izmantošana palīdz sniegt kvalitatīvu pieredzi vietnes pārlūkošanā, kā arī uzlabot šo tīmekļa vietni.

Sīkdatnes, kas tiek izmantotas tīmekļa vietnē www.jaunavienotiba.lv:
– Sīkdatne par sīkdatņu paziņojuma parādīšanu;

– Sīkdatnes, kuras apstrādā trešo pušu integrētie produkti:

  • Google Analytics – analizē vietnes apmeklētāju darbības;
  • Youtube – tiek lietota videoklipu attēlošanai;
  • Facebook – tiek lietota videoklipu attēlošanai, ierakstu iegulšanai un reklāmas nolūkiem;
  • Twitter – tiek lietota ierakstu iegulšanai un videoklipu attēlošanai.

Personas datu apstrādes nolūks (mērķis)
Uzlabot lietotāja pieredzi tīmekļa vietnē.

Kā var kontrolēt un izdzēst sīkdatnes
Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un, iespējams, nedarbosies dažas funkcijas.

Vairāk informācijas par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt tīmekļa vietnē www.allaboutcookies.org.