fbpx Skip to main content

Saraksts Nr. 1 Salaspils novads

Programma

Ikviens ir svarīgs
Mūsu vērtība ir ikviens Salaspils novada iedzīvotājs neatkarīgi no vecuma un tautības. Mēs iestājamies par mūsdienīgu, sakoptu un ģimenēm draudzīgu pilsētvidi, veidojot pievilcīgu dzīvesvietu aktīviem cilvēkiem Rīgas pievārtē. Mēs iestājamies par uzņēmējdarbības veicināšanu kā vispārējās labklājības pieauguma avotu. Mūsu panākumu pamatā ir sociāli atbildīga politika ar ticību Latvijas valsts pamatvērtībām!

Sociālā aizsardzība
– Būsim solidāri kopīgo grūtību un pārbaudījumu priekšā. Palielināsim sociālās aprūpes un veselības pakalpojumu pieejamību. Covid-19 infekcijas apkarošanai nodrošināsim plašas vakcinācijas iespējas. Sniegsim pilnvērtīgu sociālo atbalstu Covid-19 pandēmijas izraisīto ekonomisko seku mazināšanai.
– Novada senioru un smagu slimību skarto cilvēku aprūpe notiks Salaspils pilsētas centrā esošā pansionātā, nodrošinot cieņpilnu attieksmi un iespēju būt savu radinieku un draugu tuvumā.
– Nodrošināsim sociāli atbildīgu atbalstu mazaizsargātajiem novadniekiem, daudzbērnu ģimenēm, personām ar invaliditāti un senioriem.

Lasīt vairāk