fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA tieslietu ministra amata kandidāte – tiesību zinātņu doktore, Saeimas deputāte Inese Lībiņa-Egnere

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA tieslietu ministra amata kandidāte ir Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja, tiesību zinātņu doktore un docente Latvijas Universitātē.

“Mēs strādāsim, lai Latvija ir tiesiska un taisnīga valsts, kur korupcijai nav vietas. Esam gatavi veikt nepieciešamās pārmaiņas tieslietu jomā, lai ikviens justos pārliecināts, ka valsts aizsargās savu cilvēku tiesības, nodrošinās ātru un taisnīgu tiesvedības procesu un “viens likums, viena taisnība” principu,” pauda I.Lībiņa-Egnere, tieslietu ministra amata kandidāte.

“Inese Lībiņa-Egnere, strādājot Saeimā, sevi ir parādījusi kā principiālu un profesionālu politiķi, par ko liecina kolēģu uzticība, viņu ievēlot par Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāju un Juridiskās komisijas priekšsēdētāja biedri. Esmu pārliecināts, ka Inese Lībiņa – Egnere tieslietu ministres amatā sakārtos korupcijas saēsto maksātnespējas jomu un uzlabos tiesu sistēmas darbu, padarot lietu izskatīšanu ātrāku, kas ir vitāli nepieciešams Latvijas starptautiskās konkurētspējas stiprināšanai,” pauda Krišjānis Kariņš, JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs.

Inese Lībiņa-Egnere kandidē 13.Saeimas vēlēšanās no JAUNĀS VIENOTĪBAS Vidzemes saraksta ar pirmo numuru.

Partija VIENOTĪBA kopā ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopīgam startam 13.Saeimas vēlēšanām ir izveidojušas partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs un Ministru prezidenta amata kandidāts ir Krišjānis Kariņš.

Informāciju sagatavoja:
Sandris Sabajevs
partijas VIENOTĪBA/ partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel. nr. 22087726

Dalies ar ziņu