fbpx Skip to main content

Aicinu balsot par Jauno Vienotību – par 13. sarakstu

Dārgie, draugi, domubiedri un atbalstītāji,

Mēs visi esam ļoti izšķirošas izvēles priekšā, proti, jau pēc ļoti neilga laika izlemsim, kāda Latvijas valsts būs ne tikai nākamos četrus gadus, bet kā iezīmēsim Latvijas valsts nākotni uz daudz ilgāku laiku. Tāpēc 13. Saeimas vēlēšanās es aicinu Jūs balsot par 13 sarakstu.

 

Par Jaunās Vienotības komandu.

Jaunās Vienotības programmas pamatā ir celt vidējās algas Latvijā, lai tās sasniegtu 1500 eiro mēnesī. Tas ir izdarāms, tikai jāsakārto 5 pamatjomas. Pirmkārt, mums ir jānodrošina kvalitatīva izglītība visiem Latvijas jauniešiem. Otrkārt, mums ir jānodrošina kvalitatīva un pieejama veselības aprūpe ikvienam Latvijas iedzīvotājām. Treškārt, mums ir jāatjauno Latvijas valstī tiesiskums un taisnīgums, lai mēs ticētu valstij, ticētu sev, tad arī ekonomika augs. Ceturtkārt, drošība – iekšējā drošība, arējā drošība, ES, NATO. Ir ļoti svarīgi turpināt uzsākto ceļu. Piektkārt, mums ir jāsakārto uzņēmējdarbības vide un jāatjauno Latvijas reputācija pasaulē tā, lai uzņēmēji teiktu – Latvijā ir droši investēt, Latvijā es nopelnīšu naudu.

 

Prioritāri strādājot šajās nozarēs, mēs panāksim, ka vidējā alga Latvijā būs 1500 eiro mēnesī.

 

Ar Jaunās Vienotības spēcīgo komandu tas ir iespējams.

 

Es jau labu laiku esmu uzkrājis pieredzi, aizstāvot Latvijas intereses Eiropas Parlamentā, kas man arī ir ļāvis labāk saredzēt tos trūkumus, kas atšķir Latviju no turīgākām Eiropas valstīm. Kopumā uz priekšu mēs vēl tiekam – es nepiekrītu, tiem, kas bļauj, ka Latvijā “viss ir slikti”, tomēr ir tendences, kas ļoti nopietni satrauc. Pārāk daudz lietu Latvijā tiek atstātas novārtā, tās netiek novestas līdz galam, kļūdas netiek labotas, ļoti bieži pie varas esošajiem trūkst politiskās drosmes pieņemt tos lēmumus, kas ir jāpieņem. Šādā veidā, draugi mīļie, mēs stagnēsim, nevis veidosim Latviju par plaukstošu valsti. Daudziem Latvijas politiķiem ir sācis šķist, ka lietas notiek pašas no sevis, ka Eiropa kaut kādā veidā visu sakārtos. Taču tā nekad nebūs. Valsts vadīšana nav gaidīšana, tā ir uzstājība. Tāpēc es esmu izlēmis atgriezties strādāt Latvijā un kandidēt uz Ministru prezidenta amatu. Es esmu gatavs vadīt valsti. Es uzskatu, ka Latvijas valstij ir spoža nākotne, un ir visas iespējas nodrošināt, ka mūsu jaunieši aug spēcīgā, ekonomiski attīstītā un taisnīgā valstī. Latvija jau šobrīd ir izdevusies valsts, bet mēs varam vēl daudz, daudz vairāk!

 

13. Saeimas vēlēšanās es aicinu Jūs balsot par 13. sarakstu – par Jauno Vienotību!

Ar pārliecību par Latviju!

 

Jūsu Krišjānis Kariņš,
Ministru prezidenta amata kandidāts

Dalies ar ziņu