fbpx Skip to main content

Ašeradens: VIENOTĪBAS stratēģiskais uzdevums ir vājināt bizantisko varu Rīgā

Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultāti apliecināja, ka JAUNĀ VIENOTĪBA spēj pakāpeniski atgūt pašu svarīgāko – vēlētāju uzticību. Mūsu primārais uzdevums šodien un nākamajos gados ir ne tikai šo uzticēšanos nepievilt, bet arī visiem spēkiem vairot to,” sacīja A. Ašeradens. Pēc viņa teiktā, partijas galvenais stratēģiskais uzdevums ir mobilizēties 2021. gada pašvaldību vēlēšanām.

A. Ašeradens partijas biedriem norādīja, ka viņaprāt, bizantiskā politika Rīgā sevi ir izsmēlusi. “Konsultēt īsti vairs nav ko, Rīgas kapitālsabiedrības tiek masīvi auditētas, milzīgie parādi sāk gulties uz visas Latvijas iedzīvotāju pleciem, pilsētas infrastruktūra pēc astoņu gadu saimniekošanas ir neapskaužamā stāvoklī,” uzsvēra partijas vadītājs.

Viņš akcentēja, ka partijai VIENOTĪBA ir daudzsološs Rīgas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis, kurš pierādījis sevi kā opozīcijas līderi, vienlaikus uzsverot: “Tagad ir laiks no dziļās opozīcijas pāriet pie nākotnes darāmo darbu saraksta. Tas nozīmē dinamisku darbu, gan pie partijas Rīgas nodaļas mobilizācijas, gan partnerību veidošanas ar nevalstiskajām organizācijām, gan arī darbu pie rīcībspējīga nākotnes koalīcijas modeļa.

A. Ašeradens ir pārliecināts, ka reģionālā reforma Latvijas administratīvo karti padarīs efektīvāku, kas nozīmē arī būtiskas pārmaiņas reģionālās politikas kartē.  “Esam izveidojuši partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA ar spēcīgiem partneriem, esam atvērti arī citām reģionālajām partijām un kopumā uzskatu, ka gaidāmajām pārmaiņām esam labi sagatavojušies,” secināja A. Ašeradens.

Sestdien, 31. augustā, notiek partijas VIENOTĪBA kārtējais kongress. Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopā veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
Tālrunis: +371 67205472
E-pasts:
[email protected]

Dalies ar ziņu