fbpx Skip to main content

Jaunās Vienotības cilvēki

Mārtiņš Felss

14. Saeimas deputāts, Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sekretārs

Mārtiņš Felss par savām mājām sauc Jēkabpils novadu, kurā kopš bērnības palīdzējis tēvam attīstīt saimniecību lauksaimniecības jomā.

“Arī šobrīd strādāju lauksaimnieku kooperatīvā un redzu problēmas, kas ir aktuālas lauksaimniekiem. Daudzas no tām nerastos, ja valsts un Eiropas Savienība, izstrādājot lauksaimniecības politiku, vairāk ņemtu vērā ražojošo lauksaimnieku viedokli, nevis akli dancotu pēc “zaļo radikāļu” stabules,” stāsta Mārtiņš Felss.

Viņš ir pārliecināts, ka tieši uzņēmēji nodrošina valsts un tās iedzīvotāju labklājību, tāpēc uzņēmējdarbības politikai jābūt tādai, kas atvieglotu uzņēmēju darbu, mazinot birokrātiskos šķēršļus, un nodrošinātu godīgu konkurenci vietējā un starptautiskā līmenī, tostarp darbaspēka nodokļu un izmaksu jomā.

Strādājot Krustpils novada domē, Mārtiņš Felss veicinājis novada ceļu infrastruktūras uzlabošanu – piemēram, panākta gājēju celiņa izbūve no Jēkabpils līdz Spuņģēnu ciemam, kas ir ievērojami uzlabojusi gājēju drošību attiecīgajā posmā. Allaž uzmanības centrā viņam bijuši arī izglītības jautājumi, īpaši attiecībā uz sportu.

“Cenšos vismaz trīs reizes nedēļā nodarboties ar sportu, un tas palīdz atslēgties no darba lietām, kā arī saglabāt labu veselību. Ļoti gribētos, lai mūsu izglītības sistēma ieaudzinātu jauniešos mīlestību pret sportu un fizisko kultūru,” piebilst Mārtiņš Felss.