fbpx Skip to main content

Jaunās Vienotības cilvēki

Mārtiņš Limanskis

Partijas "Tukuma pilsētai un novadam" valdes priekšsēdētājs, partiju apvienības "Jaunā Vienotība" valdes loceklis, Tukuma novada domes deputāts

Ja iesim un runāsim, mūs sadzirdēs!

Mārtiņš Limanskis ir tukumnieks no matu galiņiem līdz papēžiem. Kandidējot Saeimas vēlēšanās, viņš vēlas uzlabot reģiona iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Kā sava novada patriots Mārtiņš Limanskis grib, lai reģionu vajadzības tiek sadzirdētas arī Rīgā.

“Vienam varu likties naivs, otram drosmīgs, vēl kādam – ne pārāk gudrs, taču uzskatu, ka ir jāiet un jārunā. Neviens uz paplātes neko klāt nepienesīs,” teic Mārtiņš Limanskis.

Kā divu bērnu tēvs viņš ir pārliecināts, ka attīstības pamats ir kvalitatīva un pieejama izglītības sistēma, kas spēj sagatavot labus un darba tirgum nepieciešamus speciālistus. Izglītības iestādēm jāpakārto arī sabiedriskā transporta tīkls, lai ikviens bērns var nokļūt līdz skolai vai interešu izglītības pulciņam tieši tad, kad tas nepieciešams.

Lai gan Mārtiņš Limanskis ir viens no gados jaunākajiem Zemgales saraksta kandidātiem, viņš guvis labu pieredzi, strādājot kā Tukuma novada domes deputāts un pievēršoties tādiem būtiskiem jautājumiem kā komunālie pakalpojumi, vides aizsardzība un tautsaimniecība. Vienlaikus Mārtiņš Limanskis cieši saistīts ar uzņēmējdarbību, darbojoties ģimenes uzņēmumā tehnikas tirdzniecības jomā, tādēļ par vienu no valsts pārvaldes uzdevumiem viņš izvirza pārdomātu nodokļu politiku uzņēmējdarbības uzsācējiem, būtiski samazinot nodokļa likmes sākuma periodā.