fbpx Skip to main content

Nr.10 Latgale

Maruta Castrova

Balvu novada pašvaldība, Balvu pilsētas pārvaldes vadītāja

Kam darbs ir prieks, dzīve ir laime

Tie, kuri zinās, kas ir dūrgaļi, sapratīs uzreiz. Pārējiem labprāt paskaidrošu. Ja cilvēku garu, apņēmību, izdomu un čaklumu liek godā, notiek brīnums. Ikdienišķas lietas pārvēršas par mākslas darbiem, bet cilvēku savstarpējās attiecības kļūst patiesa prieka caurvītas. Esmu redzējusi, kā rūpju nomākti cilvēki mainās brīdī, kad dzīvei parādās dziļāka jēga, kad var gūt gandarījumu no padarīta darba, kad tiek pasniegta palīdzīga roka un teikti uzmundrinoši vārdi.

Ja vēlaties noskaidrot, kas ir dūrgalis, atnāciet pie mums uz Balvu studiju “Azote”. Šeit atradīsiet priecīgus cilvēkus, kuri nekautrējas tādi būt. Ar pašvaldības atbalstu esam izveidojuši saliņu, vienu no daudzām, kur cilvēks pret cilvēku izturas ar cieņu, kopā strādā, kopā priecājas, kopā dzīvo. Labi dzīvo. Es zinu un ticu, ka šādu cieņpilnu dzīvi var dzīvot katrs. Pārvelciet pār plaukstu skaisti izšūtu dūrgali, pieveriet acis un ļaujieties drosmīgai domai – kā es izvēlos dzīvot. Ar darbu tas piepildīsies, un mēs palīdzēsim.

Es, Maruta Castrova, atsakos domāt, ka viss ir slikti. Kopā ar JAUNĀS VIENOTĪBAS cilvēkiem mēs veidojam vidi, kurā godīgs darbs nes augļus.

•       Stiprināt NVO, novirzot 1% no IIN sabiedriskā labuma organizācijām.

•       Sekmēt lauku ekonomiku ar modernu un produktīvu ražošanu, kas atbilst valsts nākotnes vajadzībām un atbalstīt padziļinātāku kooperāciju.