fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA iesniegs sarakstu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām

Ceturtdien, 16. jūlijā, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Rīgas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis pilsētas vēlēšanu komisijā iesniegs sarakstu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām.

No pl. 12:00 JAUNĀS VIENOTĪBAS kandidāti darbam Rīgas domē pulcēsies pie Rīgas Kongresu nama, lai mediju pārstāvjus un citus interesentus iepazīstinātu ar partiju apvienības programmu jeb 15 punktu plānu Rīgas izaugsmei.

Viļņa Ķirša plānā darbam Rīgā galvenās prioritātes ir turpināt izskaust korupciju pilsētas domē, tās struktūrās un kapitālsabiedrībās, nekavējoši sākt Rīgas ielu, ietvju un tiltu kapitālo remontu, padarīt pilsētu draudzīgāku jaunajām ģimenēm, būvējot īres dzīvokļus un izskaužot galvaspilsētā rindas uz bērnudārziem. “Mums ir reāls plāns, kā piesaistīt Rīgai investīcijas un kā kopumā padarīt Rīgu par cilvēkiem draudzīgu 21. gadsimta Eiropas metropoli, kurā pašvaldības darbs notiek bez skandāliem, ir noregulēts kā precīzs mehānisms, kas darbojas caurspīdīgi, labi nostādītā ritmā, droši un ilgi,” uzsver Vilnis Ķirsis, JAUNĀS VIENOTĪBAS kandidāts Rīgas mēra amatam.

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA saraksta līderis Rīgā ir Vilnis Ķirsis, viņa komandā vēlēšanās startēs valsts un pašvaldību pārvaldē pieredzējuši cilvēki, to vidū līdzšinējie Rīgas domes deputāti Inese Andersone, Olafs Pulks, Lauris Ērenpreiss un Uģis Rotbergs, ģenerālis Ints Ķuzis, bijušie ministri Kārlis Šadurskis un Ints Dālderis, bijušais Saeimas frakcijas vadītājs Hosams Abu Meri un citi. JAUNĀS VIENOTĪBAS komandai pievienojušies Rīgas apkaimju biedrību pārstāvji Rita Eva Našeniece un Kaspars Spunde.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Mediju ievērībai: No pl. 12:00 partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA līderis Rīgas vēlēšanās Vilnis Ķirsis un deputātu kandidāti skvērā pie Kongresu nama prezentēs 15 punktu plānu darbiem Rīgā. Pl. 13:00 plānota partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA saraksta iesniegšana Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijā.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu