fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA pasniegs dāvinājumu Talsu Galvenajai bibliotēkai

Pirmdien, 25. novembrī, Talsos atklās Galvenās bibliotēkas jaunās telpas un svinīgās ceremonijas ietvaros tiks pasniegts arī partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA biedru sarūpēto grāmatu dāvinājums talseniekiem. Dāvinājumu Talsu Galvenajai bibliotēkai pasniegs Saeimas deputāte, parlamenta priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere, Talsu novada domes deputāts Edmunds Demiters un partijas VIENOTĪBA Talsu nodaļas vadītājs Māris Rozenbergs.

Inese Lībiņa-Egnere, JAUNĀ VIENOTĪBA Saeimas frakcijas deputāte, Saeimas priekšsēdētājas biedre: “Moderna bibliotēka ikvienā pilsētā ir sabiedriskais centrs, kurā ļaudis gan izglītojas, gan pavada savu brīvo laiku, meklējot savām interesēm atbilstošu literatūru, papildina zināšanas, atver jaunus zinību apvāršņus. Ceram, ka šis dāvinājums bagātinās Talsu bibliotēkas krājumu un būs noderīgs talseniekiem.”

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA apvieno cilvēkus ar ļoti dažādām interesēm un grāmatu dāvinājums to spilgti parāda – dāvinājumā talseniekiem ir kā profesionālā literatūra un autobiogrāfijas, tā mākslas grāmatas, daiļliteratūra un latviešu literatūras klasikas darbi. Vairāki vadošie politiķi dāvinājuši grāmatas, kas ir pašu sarakstītas vai kuru tapšanā viņi piedalījušies kā līdzautori.

Grāmatu dāvināšanas iniciatīvai atsaukušies partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA vadošie politiķi, to vidū pārstāvji kā valdībā un Saeimā, tā Eiropas Komisijā un Eiropas Parlamentā, tostarp Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, ministri Edgars Rinkēvičs un Jānis Reirs, Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis, Eiropas Parlamenta deputātes Sandra Kalniete un Inese Vaidere un citi.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts:
[email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu