fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA sāks sarunas ar partijām par jaunās valdības prioritātēm un darāmajiem darbiem

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA šonedēļ sāks sarunas par nākamās valdības koalīcijas veidošanu ar vairākām 14. Saeimā ievēlētajām partijām. Politiskās konsultācijas sāksies otrdien, 4. oktobrī, kad plānota tikšanās ar Apvienotā saraksta un Nacionālās apvienības pārstāvjiem, bet turpināsies trešdien, 5. oktobrī, kad uz sarunu aicināta partija Progresīvie.

Krišjānis Kariņš, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs, Ministru prezidents:

“Jau priekšvēlēšanu periodā mēs esam skaidri definējuši, ka Latvijas izaugsme un attīstība ir iespējama vienīgi stingri saglabājot esošo ģeopolitisko kursu ES un NATO valstu saimē, attiecīgi sarunas par kopīgu darbu mūsu valsts labā iespējamas ar visiem tiem jaunajā Saeimas sasaukumā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, kuru vērtību sistēmā šis ir nelokāms virziens tāpat kā JAUNAJAI VIENOTĪBAI. Uzskatu, ka partiju sarunās svarīgi ir divi stūrakmeņi – primāri ir jāpanāk vienošanās gan par nākamās valdības prioritātēm kopumā, gan konkrētiem darāmajiem darbiem Latvijas ekonomikas izaugsmei un drošības stiprināšanai.”

Mediju ievērībai:

Partiju sarunas notiks partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA birojā Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12-3 šādā secībā:

  • 4. oktobrī pl. 14:00 – Apvienotais saraksts
  • 4. oktobrī pl. 16:00 – Nacionālā apvienība
  • 5. oktobrī pl. 12:00 – partija Progresīvie

—————

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija”, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildu informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Foto: Valsts kanceleja

Dalies ar ziņu