fbpx Skip to main content

JAUNĀS VIENOTĪBAS tiešsaistes diskusija par krīzes ekonomiskajiem aspektiem – politiķa un uzņēmēja viedokļi

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA ceturtdien, 7. maijā, rīkos tiešsaistes diskusiju par ekonomikas dzīvotspēju situācijā, kad tās bremzēšanās nav saistīta ar klasisku ekonomikas ciklisku attīstību, kā arī par ekonomikas atjaunošanu pēckrīzes periodā. Diskusijā piedalīsies partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas vadītājs Arvils Ašeradens, uzņēmējs Normunds Bergs un partijas VIENOTĪBA ģenerālsekretārs Artis Kampars.

Diskusijas dalībnieki debatēs par dažādiem politikas instrumentiem krīzes situācijā, toskait tā dēvēto “helikopteru naudu” – jēdzienu, ko 20. gadsimta 60. gadu beigās ieviesa ekonomists Miltons Frīdmans. Tāpat diskusijas temats būs nepieciešamie uzlabojumi Latvijas izglītības sistēmā.

Diskusija tiks translēta tiešraidē partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kontā sociālajā tīklā Facebook https://www.facebook.com/jaunavienotiba.lv/, tās sākums 7. maijā pl. 19:00.

Tiešraižu cikla “Sarunas klikšķa attālumā. Bez cepiena.” dalībniekiem jautājumus var iesūtīt jau iepriekš, rakstot tos komentāros sociālajā tīklā Facebook. Auditorijas jautājumi tiks apkopti arī tiešraides laikā.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu