fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA turpinās sarunas ar partijām par nākamās valdības uzdevumiem

Atbilstoši Valsts prezidenta aicinājumam, partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA šonedēļ turpinās padziļinātas sarunas par valdības uzdevumiem un darba prioritātēm nākamajiem četriem gadiem.

Krišjānis Kariņš, Ministru prezidents, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs: “Otrajā politisko konsultāciju kārtā mūsu uzdevums ir rast vienotu izpratni par būtiskākajiem darbiem un darbības principiem, kas liekami nākamās valdības pamatos, lai tā stabili varētu strādāt visu 14. Saeimas pilnvaru laiku. Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA par prioritāru uzskata Latvijas ekonomikas attīstību, valsts iekšējās un ārējās drošības stiprināšanu, izglītības reformu un tiesiskumu plašā izpratnē – no demokrātijas stiprināšanas līdz tiesu varas neatkarībai un labākas valsts pārvaldības jautājumiem.”

 

Mediju ievērībai:

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA sarunas notiks partijas birojā Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12-3.

  • Otrdien, 11. oktobrī, pl. 16:00 plānota tikšanās ar partiju Progresīvie,
  • trešdien, 12. oktobrī, pl. 14:00 uz sarunu aicināti Apvienotā saraksta pārstāvji,
  • bet ceturtdien, 13. oktobrī, pl. 14:00 pārrunas notiks ar Nacionālo apvienību.

—————

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” , savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA,
E-pasts: [email protected]

Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu