fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA valde atbalsta Valda Dombrovska izvirzīšanu komisāra amatam

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valde atbalsta Valda Dombrovska izvirzīšanu komisāra amatam no Latvijas.

V. Dombrovskis šī gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās ieguvis lielāko vēlētāju uzticību, saņemot visvairāk plusu no visu partiju kandidātu vidus. Tas ir pārliecinošs vēlētāju mandāts V. Dombrovskim turpināt pārstāvēt Latviju Eiropas Komisijā. Vēlēšanu rezultāti parāda, ka Latvijas sabiedrība novērtē viņa līdzšinējo pieredzi, paveiktos darbus, kompetenci Eiropas līmeņa jautājumos, kā arī ietekmi.

Jau šobrīd V. Dombrovskis Eiropas Komisijā Latviju pārstāv ietekmīgajā Eiropas Komisijas prezidentes izpildvietnieka amatā, kur atbild par Eiropas Savienības (ES) ekonomiku un reizē ir arī starptautiskās tirdzniecības komisārs. Abos termiņos viņa atbildībā ir bijusi Eiropas Savienības finanšu palīdzības sniegšana Ukrainai, kur īpaša nozīme tam bija kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī.

Šajā Eiropas Komisijas mandātā Latvija ieguva 10 miljardu eiro lielu finansējumu no ES daudzgadu budžeta, kur ap diviem miljardiem eiro veido ekonomikas atjaunošanas un noturības mehānisma finansējums, par ko atbild Latvijas komisārs. Tās bijušas būtiskas investīcijas Latvijas ekonomikai.

Latvijas interesēs ir saglabāt V. Dombrovska ietekmi ES lēmumu pieņemšanas augstākajā līmenī. Saņemot vēlētāju uzticības mandātu, nav šaubu, ka V. Dombrovskis turpinās strādāt ar vislielāko atbildību.

 

Kontaktpersona informācijai par partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA un Saeimas frakcijas JAUNĀ VIENOTĪBA aktualitātēm:
Anna Ūdre
E-pasts: [email protected], [email protected]
Tālr.: +371 28607074

Dalies ar ziņu