fbpx Skip to main content

Kozlovskis: novēlota un neizlēmīga Latvijas spēka struktūru rīcība nav pieļaujama

Nav attaisnojuma tam, kas vakar notika Pārdaugavā – 10. maija vakarā tur klaji tika izrādīta necieņa pret Latviju, mūsu valstiskuma pamatvērtībām, uzskata Rihards Kozlovskis, bijušais iekšlietu ministrs ar ilggadīgu profesionālā darba pieredzi policijā kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas.

“Nespēja prognozēt un savlaicīgi reaģēt, lai novērstu notikušo, mani izbrīna. Spēja gādāt par drošību, īpaši publiskās vietās ar neprognozējamu cilvēku dalību, balstās tajā, cik prasmīgi tiek sagatavoti iespējamie rīcības scenāriji, un spējā ātri reaģēt apdraudējuma situācijās,” norāda bijušais iekšlietu ministrs.

Viņš ir pārliecināts, ka notikušais ir ļoti rūpīgi jāizmeklē.

“Mums jāapzinās, ka dzīvojam laikā, kad nav pieļaujama novēlota un neizlēmīga Latvijas spēka struktūru rīcība. Vakardiena parādīja, ka te ir problēma.”

Rihards Kozlovskis uzskata, ka šobrīd bez kavēšanās ir jāvienojas par divām praktiskām lietām – ir nepieciešama pilnīga pieminekļa teritorijas norobežošana un pastāvīgas, pastiprinātas patruļas, lai šovakar un turpmāk neatkārtojas 10.maija scenārijs.

Informāciju sagatavoja:
Politiskā partija VIENOTĪBA

Foto: Valsts policija 

Dalies ar ziņu