fbpx Skip to main content

Ministru prezidents: Austrumu robežas izbūve ir jāpaātrina

Nākamnedēļ valdība lems par Austrumu robežas izbūves paātrināšanu, šodien pēc tikšanās ar iekšlietu ministri Mariju Golubevu, ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču un finanšu ministru Jāni Reiru paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

“Šobrīd situācija uz Latvijas Austrumu robežas ar Krieviju un Baltkrieviju ir salīdzinoši mierīga, tomēr mums visiem ir skaidrs, ka plāni un projekti pilnībā izbūvēt Austrumu robežu ir nekavējoties jārealizē. Šodien ar atbildīgajiem ministriem vienojāmies, ka Iekšlietu ministrija jaunnedēļ valdībā virzīs attiecīgos dokumentus, lai paātrinātu Austrumu robežas izbūvi. Saistībā ar situācijas attīstību uz Baltkrievijas un Lietuvas robežas jau šobrīd notiek pastiprināta uzraudzība uz Latvijas un Baltkrievijas robežas. Mēs to vēl pastiprināsim un papildināsim ar nepieciešamās infrastruktūras izbūvi,” pauda K. Kariņš.

Ministru prezidents atzīmēja, ka atbildīgās amatpersonas un institūcijas rūpīgi seko līdzi notikumiem kaimiņvalstīs, Lietuvā un Baltkrievijā. Pirms trim nedēļām K. Kariņš ar iekšlietu ministri apmeklēja Austrumu robežu, tostarp Latvijas-Baltkrievijas robežu.

 

Foto no šīs dienas tikšanās

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Sandris Sabajevs
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865
E-pasts: [email protected]

Foto: Valsts robežsardze

Dalies ar ziņu