fbpx Skip to main content

Nākamajai valdībai jāturpina eiroatlantiskais kurss, jāmazina nevienlīdzība sabiedrībā un jāīsteno pašvaldību reforma

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valde un no apvienības saraksta ievēlētie 13. Saeimas deputāti šodien kopsēdē vienojās par galvenajām prioritātēm, kas būtu izvirzāmas nākamās valdības galveno darbu pamatā, kā arī izveidoja sarunu grupu politiskajām konsultācijām ar pārējiem parlamentā ievēlētajiem spēkiem.

 

“Mēs uzskatām, ka jaunveidojamās valdības galvenās prioritātes ir eiroatlantiskā kursa saglabāšana, atbildīga sociālā politika un nevienlīdzības samazināšana sabiedrībā, reģionālās reformas īstenošana un ilgtspējīga sabiedrības attīstība, tostarp izglītības satura reformas īstenošana. Esam atvērti sarunām ar visiem politiskajiem spēkiem, izņemot prokremlisko “Saskaņu”,” pauda Krišjānis Kariņš, JAUNĀS VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs.

 

Sarunu grupā partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA deleģējusi Krišjāni Kariņu, Arvilu Ašeradenu, Edgaru Rinkēviču, Jāni Baiku un Jāni Reiru. 

 

Partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA veido sešas partijas, to vidū partija VIENOTĪBA, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”.

 

Sandris Sabajevs
partijas VIENOTĪBA/ partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel. nr. 22087726

Dalies ar ziņu