fbpx Skip to main content

Notiks partijas VIENOTĪBA desmitgades kongress

Sestdien, 2021. gada 18. septembrī, notiks partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA kongress “Atbildīgi par Latviju!”. Šis būs partijas jubilejas kongress, jo šogad aprit 10 gadi kopš dibināta partija VIENOTĪBA.

Kongresa delegātus uzrunās Ministru prezidents, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš, Eiropas Komisijas izpildviceprezidents Valdis Dombrovskis, Eiropas Parlamenta deputāte, Eiropas Tautas partijas grupas viceprezidente Sandra Kalniete, VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens un citi vadošie partijas politiķi kā valdībā un Saeimā, tā pašvaldībās.

Gatavojoties 14. Saeimas vēlēšanām, kongresā notiks debates par Latvijas ekonomikas izaicinājumiem un izaugsmes virzieniem, tautas labklājību un ataudzi, kā arī par klimata pārmaiņu vadību. Kongresa delegāti vēlēs partijas VIENOTĪBA priekšsēdētāju un valdi, partijas domes vadītāju un vietnieku, kā arī revīzijas komisiju.

Partijas VIENOTĪBA kongress 2021. gada 18. septembrī notiks Valmierā – koncertzālē “Valmiera”, Leona Paegles ielā 10, kongresa sākums pl. 10:00. Dalība kongresā būs nodrošināta gan klātienē, gan attālināti, klātienē būs iespējams piedalīties tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu. Mediju pārstāvji laipni aicināti piedalīties kongresā.

—————

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA

E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu