fbpx Skip to main content

Partijas VIENOTĪBA desmitgades kongresā debatēs par piedāvājumu 14. Saeimas vēlēšanām

Sestdien, 2021. gada 18. septembrī, koncertzālē “Valmiera” notiks partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA kongress “Atbildīgi par Latviju!”, kurā delegāti debatēs par prioritātēm partijas piedāvājumā un programmā 14. Saeimas vēlēšanām, tostarp par Latvijas ekonomikas izaicinājumiem un izaugsmes virzieniem, tautas labklājību un ataudzi, kā arī par klimata pārmaiņu vadību.

Kongresā tiks pārvēlēta arī partijas vadība un valde, ievēlēts domes priekšsēdētājs un vietnieks, kā arī tiks ievēlēta jauna revīzijas komisija. Uz vēlētajiem amatiem izvirzīti kopumā 36 partijas VIENOTĪBA biedri.

Valdes priekšsēdētāja, domes vadītāja un viņa vietnieka amatiem pieteikti pa vienam kandidātam – attiecīgi līdzšinējais partijas VIENOTĪBA vadītājs Arvils Ašeradens, partijas domes priekšsēdētājs Hosams Abu Meri un domes priekšsēdētāja vietniece Agnese Krasta.

Darbam partijas VIENOTĪBA valdē biedri izvirzījuši 23 cilvēkus un kandidāti ir Anda Čakša, Raimonds Čudars, Ints Dālderis, Dāvis Mārtiņš Daugavietis, Dmitrijs Golubevs, Edgars Ikstens, Edmunds Jurēvics, Krišjānis Kariņš, Vilnis Ķirsis, Rihards Kozlovskis, Ainars Latkovskis, Inese Lībiņa-Egnere, Karīna Ploka, Olafs Pulks, Jānis Reirs, Edgars Rinkēvičs, Uģis Rotbergs, Jānis Rozenbergs, Kārlis Šadurskis, Evika Siliņa, Elīna Ieva Smule, Ainārs Sviklis un Inese Vaidere.

Šis būs partijas jubilejas kongress, jo šogad aprit 10 gadi kopš dibināta partija VIENOTĪBA.

Kongresa delegātus uzrunās Ministru prezidents, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš, Eiropas Komisijas izpildviceprezidents Valdis Dombrovskis, Eiropas Parlamenta deputāte, Eiropas Tautas partijas grupas viceprezidente Sandra Kalniete, VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens un citi vadošie partijas politiķi kā valdībā un Saeimā, tā pašvaldībās.

Informācijai:

Partijas VIENOTĪBA kongress 2021. gada 18. septembrī notiks Valmierā – koncertzālē “Valmiera”, Leona Paegles ielā 10, kongresa sākums pl. 10:00. Dalība kongresā būs nodrošināta gan klātienē, gan attālināti, klātienē būs iespējams piedalīties tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas izsniegts vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām. Mediju pārstāvji laipni aicināti piedalīties kongresā.

—————

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Informāciju sagatavoja:
Partija VIENOTĪBA

E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu