Skip to main content

Partijas “Vienotība” domes sēde par idejām veselības aprūpes attīstībai

14. martā notika partijas Vienotība domes sēde ar vairāku stundu diskutējām par veselības aprūpes nozares izaicinājumiem un nākotnes prioritātēm. Produktīvas un vērtīgas sarunas par to, kā stiprināt veselības sistēmu un veidot ilgtspējīgus risinājumus nākotnei.

“Esam vienoti pārliecībā, ka veselībai jābūt vienai no valsts galvenajām prioritātēm – gan demogrāfisko, gan drošības izaicinājumu kontekstā”, uzsver partijas domes priekšsēdētājs, LR veselības ministrs Hosams Abu Meri.

Attēli no domes sēdes

Dalies ar ziņu