fbpx Skip to main content

Saeimas JAUNĀ VIENOTĪBA frakcijas priekšsēdētāja vietnieka amatā ievēlēts Edmunds Jurēvics

Ceturtdien, 8. jūnijā, JAUNĀ VIENOTĪBA Saeimas frakcija priekšsēdētāja vietnieka amatā ievēlēja parlamentārieti Edmundu Jurēvicu.

Edmunds Jurēvics pēc izglītības ir politologs, studējis Latvijas Universitātē. Pirms ievēlēšanas 14. Saeimā bijis Rīgas domes deputāts un arī Rīgas vicemēra Viļņa Ķirša padomnieks. Savulaik strādājis arī par deputāta palīgu un 2014. gadā uzvarējis LTV 1 spēlē “Es varu būt premjerministrs”.

Saeimas JAUNĀ VIENOTĪBA frakcijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis:” Paaudžu nomaiņa ir svarīga ne tikai runājot par demogrāfiskajiem procesiem, bet arī politikā. Es uzskatu, ka ir jānodrošina iespēja gados jaunākiem politiķiem sevi pierādīt, mācīties un augt, tāpēc izraugoties savus vietniekus, es izvēlējos – Agnesi Krastu un Edmundu Jurēvicu. Gados jaunus, taču reizē ļoti pieredzējušus, ambiciozus un tālredzīgus jaunos politiķus. Palīdzot augt un mācīties jaunai politiķu paaudzei, mēs nodrošināsim, ka  par Latviju visos laikos rūpēsies kompetenti, profesionāli un pieredzējuši politiķi.”

————–

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils  reģionālā partija” , savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildu informācijai:
Silvija Reinberga
Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretāre
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu