fbpx Skip to main content

Paaugstinātā interese par vakcināciju dod cerību Latvijai pārvarēt Covid-19 krīzi

Nedēļas nogalē novērotais vakcinācijas tempa palielinājums ir pozitīva tendence situācijā, kad sabiedrībai Latvijā jātiecas uz ievērojami lielāku aizsardzību pret Covid-19 izplatību, savukārt rindas vakcinācijas punktos apliecina, ka ārkārtējās situācijas izsludināšana palielina vakcinācijas tempu visās sabiedrības grupās.

Arvils Ašeradens, partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs: “Partijas VIENOTĪBA valde pateicas ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kurš vakcinējas. Mēs izprotam tos, kuriem ir bažas, tomēr jāapzinās, ka plaša un ātra vakcinācija, kā arī mēreni ierobežojumi ir ceļš uz normālu ikdienu, ko varam sasniegt tikai sadarbojoties un visi kopā, nevis viens otru apkarojot.”

Nacionālā Veselības dienesta dati liecina, ka pagājušajā nedēļā kopumā vakcīnu saņēmuši par vismaz 2 tūkstošiem cilvēku vairāk, nekā vēl nedēļu iepriekš. Partijas VIENOTĪBA valde uzskata, ka, ievērojot šo tendenci, veselības aprūpes sistēmai būtu jāizmanto ikviena iespēja nodrošināt vakcinācijas pakalpojumu Latvijas iedzīvotājiem ērtākajā un sasniedzamākajā veidā.

VIENOTĪBAS valdes ieskatā, Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadītās valdības pieņemtie ārkārtas situācijas noteikumi, kas sniedz priekšrocības pret Covid-19 vakcinētiem cilvēkiem, ir sabalansēti un pareizi.

Iemesli par labu lēmumam vakcinēties katram ir individuāli, vienlaikus katrs šāds lēmums ir sociāli atbildīgs un ved pretī kopīgam sabiedrības labumam – pēc iespējas drīz atjaunot mūsu ikdienu normālā režīmā un noņemt ārkārtējo slodzi no mediķiem, kuri jau atkal cīnās pret Covid-19 frontes pirmajās līnijās,” secina A. Ašeradens.

———-

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Informāciju sagatavoja:
Partija VIENOTĪBA

E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu