fbpx Skip to main content

VIENOTĪBAS Jaunatnes organizāciju turpinās vadīt Dāvis Mārtiņš Daugavietis

VIENOTĪBAS Jaunatnes organizācijas (VJO) ikgadējā kopsapulcē par tās vadītāju atkārtoti ievēlēts Dāvis Mārtiņš Daugavietis. Ievēlēta arī VJO jaunā valde, kurā darbosies Andis Bāliņš, Elīna Ieva Smule, Ričards Ozoliņš, Aleksandrs Mironovs, Jānis Zariņš un Roberts Birkavs.

VJO jauno vadību apsveicis arī Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, vēlot jauniešiem sekmes organizācijas stiprināšanā un savu mērķu sasniegšanā.

Dāvis Mārtiņš Daugavietis, VJO valdes priekšsēdētājs: “Jauniešu balsij Latvijas politikā jābūt daudz izteiktākai un, lai tas notiktu, ir svarīga sadarbība starp jauniešiem un pieredzējušiem Latvijas politiķiem. Vienotības Jaunatnes organizācija pēdējā gada laikā ir pārliecinoši atjaunojusies, uzņēmusi vairākus desmitus jaunu biedru un aktīvi līdzdarbojas kā partijas VIENOTĪBA, tā partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA ikdienas darbā. Vienotības Jaunatnes organizācijas biedri noteikti būs aktīvi Saeimas vēlēšanu gadā – gan kandidējot vēlēšanās, lai nodrošinātu jauniešu ideju pārstāvniecību parlamentā, gan aicinot Latvijas jauno paaudzi nepalikt malā un piedalīties vēlēšanās.”

Dāvis Mārtiņš Daugavietis jau vairākus gadus ir partijas VIENOTĪBA biedrs un darbojas politikā, tai skaitā kandidējot Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās 2020. gadā. Daugavietis ir arī “Latvijas Futbola arodbiedrības” līdzdibinātājs un valdes loceklis. Uzņemoties VJO vadību, viņš par mērķi izvirzījis veidot to par spēcīgu organizāciju kurā jaunieši pilnveido sevi, pauž viedokli un diskutē par politiski svarīgiem jautājumiem. Tāpat VJO tiek veidota kā platforma, kurā jaunieši iegūst nozīmīgu pieredzi, lai kļūtu par nākotnes politiķiem un veiktu dabisko paaudžu nomaiņu partijā. Pagājušā gada rudenī pēc VJO iniciatīvas sarunu festivālā LAMPA viena no diskusijām ar Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa dalību tika rīkota tieši par jauniešu lomu un iesaisti politikā.

VIENOTĪBAS Jaunatnes organizācija dibināta 2011. gada 11. novembrī un pērn svinēja pastāvēšanas 10 gadu jubileju. VJO mērķis ir sekmēt jaunas un kompetentas politiķu paaudzes veidošanos, balstoties demokrātiskās, tiesiskuma un solidaritātes vērtībās un eiropeiskā identitātē.

———

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Informāciju sagatavoja:
Partija VIENOTĪBA

E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu