fbpx Skip to main content

Aicinām uz tiešraides sarunu ar Sandru Kalnieti un Jāni Rozenbergu

Sagaidot Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienu, partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA ceturtdien, 30. aprīlī, pl.19:00 aicina uz tiešraides sarunu ar pieredzējušu diplomāti, vienu no Atmodas laika līderēm, Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti un Latvijas jaunās paaudzes politiķi, Cēsu mēru Jāni Rozenbergu.

Sarunu vadīs partijas VIENOTĪBA ģenerālsekretārs Artis Kampars un tā tiks translēta partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kontā sociālajā tīklā Facebook https://www.facebook.com/jaunavienotiba.lv/

4. maijā apritēs 30 gadi kopš Latvijas PSR Augstākā padome pieņēma vēsturisko deklarāciju par Latvijas neatkarības atjaunošanu. Sarunas dalībnieki analizēs tā laika ģeopolitisko kontekstu, vērtēs valsts veidošanos un sasniegto, apzinoties, ka sava valsts nav pašsaprotama, par tās neatkarību un brīvību ir pastāvīgi jābūt sardzē.

Tiešraižu cikla “Sarunas klikšķa attālumā. Bez cepiena.” dalībniekiem jautājumus var iesūtīt jau iepriekš, rakstot tos komentāros sociālajā tīklā Facebook. Auditorijas jautājumi tiks apkopti arī tiešraides laikā.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu