fbpx Skip to main content

Hosams Abu Meri: Ja patiesi mīlam Latviju, mums visiem jārunā latviešu valodā

“Krievijas autoritārā režīma sāktais karš Ukrainā ir karš pret mums visiem – pret Eiropas kultūru, brīvību, cilvēktiesībām un pašapziņu, tāpēc šodien Latvijai un Latvijas cilvēkiem – lai sargātu sevi, savu kultūru, vēsturi un valodu, – ir vēl vairāk jāstiprina sava piederība Eiropai un NATO,” šodien partijas VIENOTĪBA domes un partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēdē sacīja domes priekšsēdētājs Hosams Abu Meri.

Hosams Abu Meri, partijas VIENOTĪBA domes priekšsēdētājs: “Latvijas sabiedrībā nav vietas nodevējiem, kuri neciena mūsu valsti, vēsturi, Satversmi, likumus, kuri neprot un negrib prast mūsu valsts valodu. Ir laiks, kad visiem Latvijas bērniem jau no bērnudārza, ir jāmācās valsts valodā. Ir laiks, kad visas skolas un bērnu dārzi jāsauc par Latvijas skolām, un jāaizmirst termins “krievu skola”. Un nav svarīgi, kur Latvijas iedzīvotāji piedzimuši, vai kāda ir viņu tautība. Mēs visi esam Latvijas cilvēki, un mums visiem jārunā latviešu valodā, mazākumtautību pārstāvjiem turpinot kopt arī savu senču valodu un kultūru, – tas ir svarīgi, jo dažādībā ir spēks.”

Hosams Abu Meri uzsvēra, ka VIENOTĪBA gadiem ilgi, kopš partijas dibināšanas, pierādījusi sevi kā politiskais spēks, kas risina smagas krīzes un efektīvi strādā sarežģītos apstākļos. “VIENOTĪBA sevi pieradījusi arī kā partija, kam rūp visi Latvijas iedzīvotāji – neatkarīgi no vecuma, no piederības dažādām etniskām, reliģiskām vai dzimumpiederības grupām, – mēs esam partija, kas vieno, nevis šķiro! VIENOTĪBA ir partija, kas cīnās pret korupciju, stiprina tiesiskumu un taisnīgumu un būvē valsti uz demokrātiskiem pamatiem,” apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA partiju biedriem uzsvēra Hosams Abu Meri.

Partijas VIENOTĪBA domes vadītājs ir pārliecināts, ka nākamos četrus gadus Latvijā nepieciešama politiskā stabilitāte, politiķi, kuri ir kompetenti, pieredzējuši un gatavi godprātīgi kalpot Latvijas tautai.

“Latvijai ir vajadzīgi līderi ar stipru mugurkaulu, kurus ciena starptautiski, kuri var mūs pārstāvēt ar augsti paceltu galvu Eiropas Savienības saimē. Pēdējos četros gados pasaule un Latvija ir sastapusies ar nopietniem izaicinājumiem, joprojām mēs dzīvojam ar pandēmijas sekām un nebeidzamā uztraukumā par nākotni. Valdība ar Krišjāni Kariņu priekšgalā – gan ar veiksmēm gan, protams, arī ar savām kļūdām, – bet ir spējusi izglābt mūs un sargāt no baisās pandēmijas, kas sita ne tikai pa veselības aprūpes sistēmu, bet pa visu valsts ekonomiku kopumā. Tas bija iespējams, pateicoties premjeram, kurš pierādīja sevi kā gudru, pacietīgu un mierīgu līderi. Viņš darbā pierādījis savu profesionalitāti, tālredzību un savu dziļo mīlestību pret Latviju,” uzskata Hosams Abu Meri.

———-

Sestdien, 2022. gada 18. jūnijā notika partijas VIENOTĪBA domes un partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēde, kurā tika izziņota politiskā spēka dalība 14. Saeimas vēlēšanās, tai skaitā nominējot partiju apvienības kandidātu Ministru prezidenta amatam.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu