fbpx Skip to main content

Hosams Abu Meri: JAUNĀ VIENOTĪBA apzinās atbildību saliedēt cilvēkus jaunajos novados

Pēc 2021. gada pašvaldību vēlēšanām būtiski būs saliedēt jauno, daudz lielāko novadu iedzīvotājus, lai cilvēki, kuri dzīvo pagastos, nejūtas atstumti no novada centra, kā arī attīstīt šos novadus pēc iespējas vienmērīgāk, bet lielākais izaicinājums kopumā – kā valsts, tā pašvaldību līmenī – ir atbalstīt iedzīvotājus gan pašreizējās pandēmijas laikā, gan vēlāk, lai pārvarētu tās sekas un atgūtos. Partijas VIENOTĪBA domes un apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēdē domes priekšsēdētājs Hosams Abu Meri uzsvēra, ka šo atbildīgo uzdevumu veikšanai JAUNĀ VIENOTĪBA pašvaldību vēlēšanām piedāvā profesionālus un pieredzējušus līderus un sarakstus.

Hosams Abu Meri, partijas VIENOTĪBA domes priekšsēdētājs: “Pandēmijā mēs visi esam noguruši. Daļa iedzīvotāju turpina strādāt, bet lielai daļai ienākumi samazinājušies, daudzi ir zaudējuši darbu un dzīvo no pabalstiem vai iekrājumiem, kas izsīkst. Apstākļi ir ļoti saspringti. Šī pandēmija ir kā karš – ar neredzamu ienaidnieku, ar ko šajā gadsimtā sastopamies pirmo reizi. Līdz ar to ir daudz strīdīgu lēmumu, iespējams, nepilnīgi, nepareizi lēmumi – taču tā tas ir visā pasaulē.”

Komentējot politisko situāciju Latvijā, Hosams Abu Meri atgādināja, cik grūtās un sarežģītās sarunās pēc 13. Saeimas vēlēšanām tika izveidota JAUNĀS VIENOTĪBAS vadītā valdība.

Nav noslēpums, ka no pirmās dienas neviena diena šajā valdībā nav bijusi viegla. Saeimas un koalīcijas īpatnības uzskatāmi atspoguļo, piemēram, Satversmes tiesneša vēlēšanas – tam bija vajadzīgs teju pusgads. Mūsu Ministru prezidents Krišjānis Kariņš strādā ar pilnu atdevi, savukārt runas par viņa nogurumu ir vienīgi politiskā greizsirdība un intrigas,” norādīja Hosams Abu Meri.

Viņš uzsvēra, ka Krišjānis Kariņš vada valdību pēc labākajiem Eiropas politiskās kultūras principiem – demokrātiski, ar cieņu un izpratni pret citiem viedokļiem.

Šī valdība ir kā ģimene, kurā ir četri bērni un tēvs. Bērni strīdas savā starpā visu laiku: viens visu laiku grib te palikt ģimenē, te lekt ārā, otrs – mēģināt pārņemt tēva lomu, trešais – mainīt savu vārdu, jo nav apmierināts ar līdzšinējos, bet ceturtajam ārkārtīgi svarīgi ir, kā viņš izskatās un tāpēc gatavs pieņemt populistiskus lēmumus. Savstarpēji nespējot risināt savas problēmas, viņi nolēmuši atrast kādu vainīgo un, protams – tēvs vienmēr pie visa ir vainīgs,” līdzībās norādīja VIENOTĪBAS domes priekšsēdētājs.

Hosams Abu Meri aicināja ikvienu šobrīd strādāt saliedēti un komandā. “Pandēmija, krīze un spriedze drīz beigsies, jo tuneļa galā ir gaisma, un ne tikai gaisma, bet arī vasara,” uzsvēra Hosams Abu Meri.

Sestdien, 13. martā, notiek partijas VIENOTĪBA domes un apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēde, kurā iepazīstina ar apvienības piedāvājumu 2021. gada pašvaldību vēlēšanām visā Latvijā.

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA šogad vēlēšanās startēs 5 valstspilsētās, to vidū Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Ventspilī, un 29 jaunajos novados – kopā 34 pašvaldībās pēc jaunā teritoriālā iedalījuma.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu