fbpx Skip to main content

Ievēlēta partijas VIENOTĪBA Ētikas komisija

Šodien partijas VIENOTĪBA kongresā tika ievēlēti jauni Ētikas komisijas locekļi.

Nākamos divus gadus šajā komisijā partijā strādās Iveta Blaua, kurai Ētikas komisijas vadību partijas kolēģi uzticējuši jau divus mandātus pēc kārtas. Jaunajā Ētikas komisijas sastāvā ievēlēti arī Karina Ploka, Edgars Baldunčiks, Silvija Avota, Dace Kļaviņa, Andis Bāliņš, Inese Didže, Silvija Reinberga un Ģirts Brasliņš.

VIENOTĪBAS kongress minētajiem partijas biedriem mandātu darbam Ētikas komisijā devuši nākamajiem diviem gadiem.

——

Sestdien, 2022. gada 17. septembrī, Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē notiek partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA kongress “Stiprāku mūsu Latviju!”, kurā notiek paneļdiskusijas par ceļu uz politiskās nācijas veidošanu un izglītotas sabiedrības stiprināšanu, kā arī tiek ievēlēta partijas VIENOTĪBA Ētikas komisija.

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Papildus informācijai:
Partija VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

 

Dalies ar ziņu