fbpx Skip to main content

Rinkēvičs: Kamēr Krievija ir agresorvalsts, tās pilsoņiem nav vietas ne Latvijā un Eiropā, ne Ukrainā

“Mēs Eiropas Savienībā turpināsim uzturēt spiedienu, lai tiktu ieviestas jaunas sankcijas pret Krieviju. Kamēr Krievija ir agresorvalsts, turpina karot Ukrainā, un kamēr parādās arvien jaunas liecības par šausmām no atbrīvotajām teritorijām, tikmēr agresorvalsts pilsoņiem nav vietas ne Eiropā, ne Latvijā, ne arī Ukrainā,” tā šodien partijas VIENOTĪBA kongresā norādīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Uzrunājot partijas biedrus, ministrs uzsvēra, ka Latvijā jāstiprina gan ārējā, gan iekšējā drošība.

“Ārējā drošībā uzsvars jāliek uz spēcīgu Eiropas Savienību gan ekonomiski, gan drošības jomā, un NATO spēku klātbūtni Baltijā un visā Austrumu flangā. Iekšējā drošībā jāstrādā ar iestāžu un dienestu spēju pilnveidošanu, lai esam gatavi dažādiem pavērsieniem arī iekšpolitiski,” sacīja Edgars Rinkēvičs.

Ievērojot, ka partijas VIENOTĪBA kongress notiek laikā, kad līdz 14. Saeimas vēlēšanām atlikušas vairs tikai pāris nedēļas, ārlietu ministrs norādīja:

“Mūsu vadmotīvs par nelokāmu valstisko stāju stiprākai Latvijai ir jāīsteno ne tikai vēlēšanu laikā, bet arī darbā pēc tam!”

————-

Sestdien, 2022. gada 17. septembrī, Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē notiek partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA kongress “Stiprāku mūsu Latviju!”, kurā notiek paneļdiskusijas par ceļu uz politiskās nācijas veidošanu un izglītotas sabiedrības stiprināšanu, kā arī tiek ievēlēta partijas VIENOTĪBA Ētikas komisija.

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partija VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu