fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA iestājas par lauksaimnieku interesēm, parakstot sadarbības memorandus ar Zemnieku saeimu un Zemnieku federāciju

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA iestājas par lauksaimnieku interesēm un šonedēļ ir parakstījusi sadarbības memorandus ar biedrībām “Zemnieku saeima” un “Latvijas Zemnieku federācija”.

 

“Mums rūp lauku apdzīvotība un lauksaimnieciskā ražošana Latvijā. Būsim gandarīti aizstāvēt Latvijas zemnieku intereses, jo zemnieks ir Latvijas lauku pamatvērtība. Augsti novērtēju JAUNĀS VIENOTĪBAS apņemšanās, jo, būdams lauksaimnieks, apzinos, cik svarīga ir izpratne par lauku reģionu vajadzībām politiskā līmenī,” uzsver Ansis Saliņš, JAUNĀS VIENOTĪBAS zemkopības ministra amata kandidāts un 13.Saeimas deputāta kandidāts Zemgalē.

 

Parakstot sadarbības memorandu ar Zemnieku saeimu un Latvijas Zemnieku federāciju, JAUNĀ VIENOTĪBA apņemas sadarboties ar lauksaimniekiem, lai nodrošinātu būtisku pasākumu ieviešanu lauksaimniecības un lauku attīstības atbalstam, kā arī, lai nākamo 10 gadu laikā panāktu, ka laukos ģimenes saimniecības veido sabiedrības vidusslāni.

 

Partija VIENOTĪBA kopā ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopīgam startam 13.Saeimas vēlēšanām ir izveidojušas partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs un Ministru prezidenta amata kandidāts ir Krišjānis Kariņš.

 

Informāciju sagatavoja:
Sandris Sabajevs
partijas VIENOTĪBA/ partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel. nr. 22087726

Dalies ar ziņu