fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA vienojas par sadarbību ar LIZDA

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA ir vienojusies ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrību (LIZDA) par sadarbību un atbalstu izglītības un  zinātnes jautājumu risināšanā.

“Mūs vieno daudz kopīgu mērķu. Kā pašus svarīgākos vēlos uzsvērt turpināt darbu turpmākai pedagogu atalgojuma celšanai un skolotāja profesijas prestiža celšanai sabiedrībā, lai arvien vairāk skolotāja profesijai piesaistītu jaunus un talantīgus cilvēkus. Esmu gandarīts, ka kopā mums izdevās pārliecināt partnerus valdībā un rast iespēju celt skolotāju atalgojuma jau no šā gada 1.septembra,” pauž Kārlis Šadurskis, izglītības un zinātnes ministrs, partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA pārstāvis.

Partija VIENOTĪBA kopā ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopīgam startam 13.Saeimas vēlēšanām ir izveidojušas partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs un Ministru prezidenta amata kandidāts ir Krišjānis Kariņš.

Informāciju sagatavoja:
Sandris Sabajevs
partijas VIENOTĪBA/ partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel. nr. 22087726

Dalies ar ziņu