fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA izziņos 14. Saeimas vēlēšanu līderus un vīziju nākamās Saeimas darba ciklam

Sestdien, 18. jūnijā, notiks partijas VIENOTĪBA domes un partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēde, kurā tiks izziņota politiskā spēka dalība 14. Saeimas vēlēšanās, tai skaitā nominējot partiju apvienības kandidātu Ministru prezidenta amatam.

Partijas un apvienības kopsēdē klātesošos uzrunās VIENOTĪBAS domes priekšsēdētājs Hosams Abu Meri, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes locekle, partijas “Kuldīgas novadam” valdes priekšsēdētāja Inga Bērziņa, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. Kopsēdes noslēgumā plānotas debates.

 

Mediju ievērībai!

Partijas VIENOTĪBA domes un partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēde sāksies pl. 10:00 un ilgs līdz pl. 12:00. Norises vieta – Kokaru zāle Mežaparka lielajā estrādē.

Tiem mediju pārstāvjiem, kuriem nepieciešama automašīnas caurlaide iebraukšanai Mežaparka estrādes teritorijā, lūgums rakstīt uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanīt pa tālruni 29405397.

———

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Informāciju sagatavoja:
Partija VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu