fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA pilnībā atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa pozīciju nākamās valdības koalīcijas veidošanas sarunās

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Ministru prezidenta amata kandidātam Krišjānim Kariņam ir nemainīgs un nelokāms atbalsts sarunās ar pārējām 14. Saeimā ievēlētajām partijām, ar kurām parakstīts sadarbības memorands par nākamās valdības koalīcijas veidošanas principiem.

Partijas VIENOTĪBA un partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valžu kopsēdē šodien uzklausīts koalīcijas veidošanas sarunām deleģēto pārstāvju ziņojums par aktuālo situāciju, progresu un pārējo sarunu partneru pozīcijām.

Arvils Ašeradens, partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs: “Sadarbības memorands par nākamās valdības veidošanas principiem bija svarīga politisko konsultāciju sastāvdaļa – tajā partijas ir vienojušās par būtiskākajiem darbiem jaunajai valdībai un ar parakstiem apliecinājušas savu apņemšanos strādāt. Mūsu izpratnē ir būtiski nekavēties ar nākamo soli pretī valdības izveidošanai – proti, vienoties par atbildību sadali un sākt darbu pie valdības deklarācijas izveides.”

Politiskās konsultācijas par aktuālo situāciju nākamās koalīcijas veidošanas procesā JAUNĀ VIENOTĪBA turpinās rīt, pl. 10:00 tiekoties ar Nacionālo apvienību.

Mediju ievērībai:
Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA un Nacionālās apvienības tikšanās notiks 10. novembrī pl. 10:00 JAUNĀS VIENOTĪBAS birojā Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12-3.

—————

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” , savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu