fbpx Skip to main content

Jaunā Vienotība un Latvijas reģionu apvienība iesniedz kandidātu sarakstu Ventspils pašvaldības vēlēšanām

Partiju apvienības “Jaunā Vienotība” un “Latvijas reģionu apvienība” 31. martā vēlēšanu komisijai Ventspilī iesniedza kandidātu sarakstu Ventspils pilsētas domes vēlēšanām. Saraksta devīze ir “Stiprai Ventspilij un stiprai Latvijai ikviens ir svarīgs!”.

Partiju apvienība iesniegusi sarakstu ar 16 deputātu kandidātiem, kas ir noteikti atbilstoši iedzīvotāju skaitam administratīvajā teritorijā. Sarakstā apvienojušies kā līdzšinējie Ventspils pilsētas domes opozīcijas deputāti, tā pieredzes bagāti dažādu jomu speciālisti.

Par saraksta līderi un kandidātu Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amatam gaidāmajās vēlēšanās izvirzīts pašreizējais Ventspils pilsētas domes deputāts, Ventspils brīvostas pārvaldes valdes loceklis Ģirts Valdis Kristovskis. Pieredzējušais politiķis savulaik bijis Ventspils Tautas deputātu padomes deputāts, kā Augstākās padomes deputāts balsojis par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu, bijis Zemessardzes atjaunotājs un pirmais komandieris, ieņēmis  LR Ārlietu ministra, Aizsardzības ministra  un Iekšlietu ministra amatus, bijis  vairāku Saeimas sasaukumu un Eiropas Parlamenta deputāts.

Otrais sarakstā ir trīs sasaukumu Ventspils pilsētas domes deputāts, pašvaldības pārvaldes, tranzīta un sporta jomas speciālists Aivis Landmanis. Tālāk seko Dace Korna, kura Ventspils pilsētas domē  darbojusies jau trīs sasaukumos, un ir pašvaldības pārvaldes, izglītības, kultūras un sociālās jomas speciāliste. Ceturtais sarakstā ir divu sasaukumu Ventspils pilsētas domes deputāts, tranzīta nozares speciālists un biedrības “Baltijas asociācija – transports un loģistika” vadītājs Ivars Landmais.

Ar piekto kārtas numuru kandidēs Ventspilī labi zināmais uzņēmējs Dzintars Kantsons, kuram ir vērā ņemama pieredze pašvaldības iestāžu pārvaldībā, ekonomikā un finansēs. Tālāk sarakstā seko tranzīta jomas speciālists ar pieredzi pašvaldības uzņēmumu izveidē un pārvaldībā Juris Orinskis;  dzelzceļa jomas speciālists, arodbodrības vadītājs  Linards Gulbis; kokapstrādes jomas speciālists, hokeja dzīves vadītājs Uldis Kristiņš; būvuzņēmējs Aivars Celms; brīvostas speciālists, arodbiedrības vadītājs Olivers Kronbergs; Sporta jomas speciālists, Latvijas vieglatlētikas savienības atlētu komisijas valdes loceklis Ansis Brūns; nekustamā īpašuma pārvaldnieks Gints Andersons; finanšu speciālists ar gandrīz divdesmit gadu darba pieredzi vadošos amatos bankās Raimonds Kalniņš; informāciju tehnoloģiju jomas speciālists, futbola dzīves pārzinātājs Aleksandrs Čikiņovs un sabiedriskā aktīviste Irina Ješčenko. Savukārt ar 16. kārtas numuru sarakstā startē Ilmārs Geige bijušais Augstākās padomes deputāts, kurš balsojis par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu, 4. maija Deklarācijas kluba valdes loceklis, Ventspils lībiešu apvienības “Randa” un Līvu Savienības Ventspils nodaļas valdes loceklis.

Ir laiks pārmaiņām! Tici sev, savam darbam, savai pilsētai!

Informāciju sagatavoja:  
Aivis Landmanis
Reģionu Apvienība, Ventspils
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu