fbpx Skip to main content

Mūsu līderi pašvaldību vēlēšanās Jūrmalā un Ropažos – Ints Dālderis, Hosams Abu Meri, Valdis Valters

Šovasar gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA līderi vēlēšanu sarakstos Jūrmalā un Ropažos būs pieredzējušie un profesionāli sevi apliecinājušie Ints Dālderis un Hosams Abu Meri.

Šonedēļ valdes apstiprinājums saņemts sarakstam apvienotajā Ropažu novadā, kur vēlēšanām pieteikts 21 deputāta amata kandidāts. Šī saraksta galvgalī būs ārsts, bijušais Saeimas deputāts un partijas VIENOTĪBA Domes priekšsēdētājs Hosams Abu Meri. Sarakstā kā otrais startēs Ulbrokas vidusskolas direktors Normunds Balabka, bet trešā vieta sarakstā atvēlēta partijas atbalstītājam, leģendārajam basketbolistam un basketbola trenerim Valdim Valteram.

Valde devusi saskaņojumu arī sarakstam Jūrmalā – vēlēšanām šajā valstspilsētā izveidots partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA apvienotais saraksts ar partiju “Kustība “Par!”” un saraksta līderos no JAUNĀS VIENOTĪBAS būs finanšu ministra padomnieks un bijušais kultūras ministrs Ints Dālderis un bijusī Jūrmalas domes deputāte un Izglītības komitejas vadītāja Iveta Blaua.

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA šogad vēlēšanās startēs 5 valstspilsētās, to vidū Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Ventspilī, un 29 jaunajos novados – kopā 34 pašvaldībās pēc jaunā teritoriālā iedalījuma.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu