fbpx Skip to main content

JAUNĀS VIENOTĪBAS frakcija aicina veselības ministru ziņot par dienesta pārbaudes secinājumiem saistībā ar Covid-19 vakcīnu portfeli

JAUNĀS VIENOTĪBAS Saeimas frakcija ir aicinājusi uz sarunu veselības ministru Danielu Pavļutu informēt par secinājumiem un rīcību pēc dienesta pārbaudes saistībā ar Covid-19 vakcīnu iepirkumu, kā arī pārrunāt aktuālo situāciju vakcīnu piegādēs un vakcinācijas plānu.

Ainars Latkovskis, JAUNĀS VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas vadītājs: “Publiski pieejamā informācija par vakcīnu portfeļa sadali liecina, ka atsevišķi lēmumi Veselības ministrijā nav tikuši dokumentēti, kā arī nav bijušas skaidri noteiktas atbildības sfēras. Mūsuprāt, tas nav akceptējami. Tāpēc lai izvairītos no šādu kļūdu atkārtošanās un pārrunātu aktuālo situāciju saistībā ar vakcīnu piegādi un vakcinācijas plānu, esam aicinājuši veselības ministru Danielu Pavļutu uz sarunu ar mūsu frakciju. Mēs vēlamies gūt pārliecību, ka dienesta izmeklēšana sniegs konkrētus rezultātus, tas ir – tiks ieviesta kārtība lēmumu pieņemšanas procesā, lai šādas kļūdas turpmāk vairs neatkārotos.

Frakcija ar veselības ministru plāno tikties nākamnedēļ.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildu informācijai:

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA:
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Kontaktpersona informācijai par partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Saeimas frakcijas aktualitātēm:
Zelma Kolmane
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 29950107

Dalies ar ziņu