fbpx Skip to main content

JAUNĀS VIENOTĪBAS frakciju 14. Saeimā vadīs Ainars Latkovskis

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA 14. Saeimas deputāti par frakcijas vadītāju šodien ievēlējuši līdzšinējo frakcijas līderi Ainaru Latkovski. Par priekšsēdētāja biedru ievēlēta Saeimas deputāte, līdzšinējā Ministru prezidenta padomniece Agnese Krasta.

Ainars Latkovskis, JAUNĀS VIENOTĪBAS 14. Saeimas deputāts:

“Paldies kolēģiem par izrādīto uzticību! 14. Saeimā mūsu uzdevums ir gādāt par valsts drošību un aizsargāt demokrātiju, mēs iestāsimies par vienotas politiskās nācijas veidošanu Latvijā un mūsu politika būs tālredzīga. JAUNĀS VIENOTĪBAS frakcija ir nelokāma savā pārliecībā, ka Latvija ir nacionāla, eiropeiska valsts; mēs strādāsim, lai mūsu sabiedrība ir izglītota, vesela un droša par savu nākotni.”

—————

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” , savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Kontaktpersona informācijai par partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Saeimas frakcijas aktualitātēm:
Silvija Reinberga
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 25962348

Dalies ar ziņu