fbpx Skip to main content

JAUNĀS VIENOTĪBAS Rīgas domes frakciju vadīs Olafs Pulks

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Rīgas domes deputāti par frakcijas vadītāju šodien ievēlēja pieredzējušo politiķi Olafu Pulku. Frakcijas vadītāja vietnieka pienākumi uzticēti deputātam Edgaram Ikstenam.

Olafs Pulks, JAUNĀS VIENOTĪBAS Rīgas domes deputāts: “Esmu pateicīgs kolēģiem par uzticību un atbalstu. JAUNĀS VIENOTĪBAS Rīgas domes frakcija turpinās saliedēti strādāt rīdzinieku labā visās mūsu primārajās atbildības jomās – gādājot par pilsētas infrastruktūru, transporta un satiksmes jautājumiem, kā arī par galvaspilsētas attīstību kopumā.”

Olafs Pulks Rīgas domē ievēlēts vairākkārt kopš 2005. gada un ir viens no pieredzējušākajiem Rīgas domes deputātiem. Rīgas pašvaldības ārkārtas vēlēšanās 2020. gadā viņš atkārtoti ieguva rīdzinieku mandātu darbam galvaspilsētas domē, kur vada Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteju, kā arī strādā Finanšu un administrācijas lietu komitejā. Olafs Pulks ir apbalvots ar Latvijas valsts augstāko apbalvojumu – par Triju zvaigžņu ordeņa virsnieku viņš iecelts 2020. gadā par īpašiem nopelniem Latvijas neatkarības atjaunošanas periodā. Edgars Ikstens ir partijas VIENOTĪBA ārlietu sekretārs ar ilggadīgu pieredzi darbā Rīgas domē.

Jauns frakcijas vadītājs JAUNĀS VIENOTĪBAS Rīgas domes frakcijā bija jāievēl, jo līdzšinējais tās priekšsēdētājs Uģis Rotbergs tika ievēlēts 14. Saeimā un šodien tika apstiprinātas viņa deputāta pilnvaras parlamentā.

—————

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” , savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildu informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Kontaktpersona informācijai par partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Rīgas domes frakcijas aktualitātēm
Silvija Reinberga
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 25962348

Dalies ar ziņu