fbpx Skip to main content

JAUNĀS VIENOTĪBAS komandai Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās pievienojas ģenerālis Ints Ķuzis

Ģenerālis Ints Ķuzis pievienojies partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA komandai un no apvienības saraksta startēs gaidāmajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās.

Ints Ķuzis, ģenerālis: “Gandrīz 40 gadus esmu kalpojis valstij, pildot profesionālos pienākumus policijā. Šajā pieredzē ir bāzētas manas zināšanas par valsts un pašvaldību pārvaldi, ko pēc atvaļināšanās no policijas vēlos izmantot, turpinot darbu sabiedrības labā. JAUNĀS VIENOTĪBAS komandā ir pieredzējuši, valstiski domājoši, uzticami politiķi, ar kuriem kopā vēlos strādāt.”

Vilnis Ķirsis, partijas VIENOTĪBA Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs: “Esmu gandarīts, ka JAUNĀS VIENOTĪBAS komandai pievienojas tik spēcīga personība kā ģenerālis Ints Ķuzis. Jaunas vēlēšanas Rīgā ir iespēja rīdziniekiem ievēlēt tādu pašvaldības vadību, kuras vērtību sistēmā ir tiesiska un labi pārvaldīta pilsēta, lai neturpinātos izsaimniekošana un pilsētas ekonomiskā lejupslīde. Korupcija ir ne vien jāizskauž, bet sistēmiski jānovērš un esmu pārliecināts, ka Ķuža kunga ilggadīgā pieredze palīdzēs mums sakārtot Rīgu.”

Arvils Ašeradens, partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs: “Ģenerāļa Inta Ķuža pievienošanās partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA sarakstam Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās ir skaidrs signāls, ka mēs spējam apvienot valstiski domājušu un pieredzējušu profesionāļu komandu, kas faktiski uzreiz ir gatava strādāt, lai sakārtotu Rīgu. Joprojām esam pārliecināti arī par to, ka līdzīgi domājošām partijām pēc iespējas būtu jāapvieno spēki kopīgam startam gaidāmajās Rīgas domes vēlēšanās – jo ciešāk šajās vēlēšanās sadarbosies līdzīgi domājoši politiķi, jo skaidrāks būs mūsu piedāvājums vēlētājiem.”

https://www.facebook.com/jaunavienotiba.lv/videos/195753935167212/

Partijas VIENOTĪBA domes un apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēde, kurā tiks prezentēta programma un komanda Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām, notiks 7. martā.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected],
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu