fbpx Skip to main content

Jēkabpilī dibinās partijas VIENOTĪBA nodaļu

Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša kopā ar partijas VIENOTĪBA pārstāvjiem, rīt, 17. martā, dosies reģionālajā vizītē uz Zemgali, lai dibinātu jaunu partijas VIENOTĪBA reģionālo nodaļu Jēkabpilī.

Vizītē piedalīsies arī partiju pārstāvošie Saeimas deputāti Mārtiņš Daģis un Mārtiņš Felss, kā arī Aizkraukles novada deputāti Elita Kaņepēja un Aigars Lukss.

VIENOTĪBA valdes locekle, izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša: “Jaunu nodaļu dibināšana ir būtiska partijas ilgtspējīgai attīstībai, tāpēc esmu ļoti priecīga par biedru izrādīto iniciatīvu dibināt nodaļu Jēkabpilī. Šim novadam ir liels potenciāls, un īpašu uzmanību ir pelnījuši izglītības, uzņēmējdarbības vides attīstības un sociālie jautājumi. Esmu pārliecināta, ka mūsu jaunā nodaļa pulcēs tālredzīgus savas jomas profesionāļus, kuri palīdzēs realizēt daudzas nozīmīgas idejas turpmākai Jēkabpils novada attīstībai.”

Vienlaikus dienas sākumā plānota ministres un deputātu vizīte Neretas pašvaldībā, apmeklējot Neretas vidusskolu un Neretas apvienības pārvaldi, savukārt pēc tam paredzēta vizīte Jēkabpils novada pašvaldībā, apskatot Jēkabpils dambi un apmeklējot Jēkabpils Agrobiznesa koledžu. Ministre ar deputātiem dosies arī uz Jēkabpils Valsts ģimnāziju un apmeklēs jauno Jēkabpils sporta halli. Vakarā paredzēts dibināt partijas VIENOTĪBA Jēkabpils novada reģionālo nodaļu.

—————

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” , savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildu informācija:
Silvija Reinberga
Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretāre
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 25962348

Dalies ar ziņu