fbpx Skip to main content

Kariņš turpina darbu pie valdības deklarācijas, sadarbības līguma un fiskālās disciplīnas līguma sagatavošanas

Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš trešdien un ceturtdien plāno turpināt darbu pie valdības deklarācijas, sadarbības līguma un fiskālās disciplīnas līguma izstrādes, organizējot vairākas jaunveidojamās valdības darba sanāksmes.

 

Trešdien, 16.janvārī, plkst. 16:00, Valsts kancelejas telpās Brīvības bulvārī 36, Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš ar jaunveidojamās valdības ministru amata kandidātiem, valdību veidojošo Saeimas frakciju un partiju vadītājiem turpinās darbu pie valdības deklarācijas, sadarbības līguma un fiskālās disciplīnas līguma sagatavošanas.

 

PRECIZĒTS LAIKS! Ceturtdien, 17.janvārī, plkst. 14:30, Valsts kancelejas telpās Brīvības bulvārī 36, Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš ar jaunveidojamās valdības ministru amata kandidātiem, valdību veidojošo Saeimas frakciju un partiju vadītājiem plāno tikties, lai panāktu vienošanos par valdības deklarāciju, sadarbības līgumu un fiskālās disciplīnas līgumu. 

 

Darba sanāksmju noslēgumā aicinām mediju pārstāvjus uz Ministru prezidenta amata kandidāta Krišjāņa Kariņa preses brīfingu par aktualitātēm valdības veidošanas procesā. Preses brīfinga sākums pēc 16.janvāra sanāksmes orientējoši ap 18:30, pēc 17.janvāra sanāksmes orientējoši ap 17:00.

 

Mediju ievērībai!

Sanāksmes un preses brīfingi notiks Valsts kancelejas bibliotēkā, 4. stāvā. Pirms sanāksmēm būs īsa foto un video iespēja.

 

Informāciju sagatavoja:
Sandris Sabajevs
partijas VIENOTĪBA/ partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu