fbpx Skip to main content

Foto: Latvian Minister of Foreign Affairs Edgars Rinkevics Latvian Minister of Defence Artis Pabriks, Lithuanian Minister of Foreign Affairs Gabrielius Lansbergis Lithuanian Minister of National Defence Arvydas Anusauskas, Estonian Minister of Foreign Affairs Eva-Maria Liimets, Estonian Minister of Defence Kalle Laanet, Polish Minister of Foreign Affairs Zbigniew Rau, Polish Minister of National Defence Mariusz Blaszczak during joint press conference after meeting in Riga, Latvia, 13 September 2021. The officials discussed current security policy matters and regional challenges, security policy challenges in the region, the decisions made at the meeting of NATO Heads of State and Government in Brussels this past June, and the development of NATO’s next Strategic Concept as well as the issues of NATO partnerships. EPA-EFE/TOMS KALNINSportretiem - Latvian Minister of Foreign Affairs Edgars Rinkevics (Estonian Minister of Foreign Affairs Eva-Maria Liimets) during joint press conference after his (her) meeting with Baltic States and Poland Foreign and Defence ministers press conference in Riga, Latvia, 13 September 2021. The officials discussed current security policy matters and regional challenges, security policy challenges in the region, the decisions made at the meeting of NATO Heads of State and Government in Brussels this past June, and the development of NATO’s next Strategic Concept as well as the issues of NATO partnerships.

Kariņš: VIENOTĪBAI jāturpina apvienot domubiedrus

Partijas VIENOTĪBA desmitgades kongresā Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, uzrunājot partijas biedrus, aicināja atcerēties partijas dibināšanas pirmsākumus un apstākļus, kas kļuva par impulsu intelektuāli spēcīgu un uz rietumu vērtībām orientētu politiķu spējai apvienot spēkus kopīgam darbam Latvijas labā. Tomēr šo laika posmu raksturoja ne tikai strauja valsts attīstība, bet arī dažādi izaicinājumi.

Kopš neatkarības atgūšanas mūsu valsts ir piedzīvojusi vairākas krīzes. Mums jāatceras, ka visas krīzes ir pārejošas, tāpēc svarīgi šajā laikā saglabāt sabiedrības saliedētību – sašķeltība un polarizācija šobrīd ir lielākais drauds mūsu valstij.  Mūsu politiskajam spēkam ir jāsaglabā miers un centrs. Tieši tā, kā mēs to izdarījām 2008. gadā,” kongresa delegātiem un viesiem norādīja Krišjānis Kariņš.

Ministru prezidents, runājot par Latvijas attīstību, akcentēja, ka pašlaik atrodamies viedās reindustrializācijas jeb ražošanas atdzimšanas posmā.

To raksturo ne tikai ekonomikas izaugsme, bet arī izglītības, veselības, reģionālās attīstības, tieslietu un iekšlietu jomu sakārtošana. Viedā reindustrializācija ir līdzeklis, lai sasniegtu augstāku sabiedrības labklājības līmeni. Tas ir mūsu mērķis un uzdevums,” sacīja premjerministrs.

Uzrunas noslēgumā Krišjānis Kariņš uzsvēra: “Veidosim stipru partiju stiprā Latvijā! Attīstīsimies par politisko spēku, kura durvis arī turpmāk ir atvērtas – mūsu DNS ir līdzīgi domājošo un domubiedru apvienošana.  Novēlu visiem enerģiju, spēku un izturību!

————-

Sestdien, 2021. gada 18. septembrī, koncertzālē “Valmiera” notiek partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA kongress “Atbildīgi par Latviju!”, kurā delegāti debatē par prioritātēm partijas piedāvājumā un programmā 14. Saeimas vēlēšanām, kā arī pārvēl partijas vadību un valdi. Šis ir partijas jubilejas kongress, jo šogad aprit 10 gadi kopš dibināta partija VIENOTĪBA.

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partija VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu