fbpx Skip to main content

Foto: Jaunas Vienotibas kongress

Partija VIENOTĪBA pārvēlējusi valdi, partiju turpinās vadīt Ašeradens, partijas domi – Abu Meri

Partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētāja amatu nākamos divus gadus turpinās pildīt Arvils Ašeradens, bet partijas domes vadībā būs Hosams Abu Meri un viņa vietniece Agnese Krasta.

Jaunajā partijas valdē amatus saglabās Raimonds Čudars, Inese Vaidere, Edmunds Jurēvics, Jānis Reirs, Elīna Ieva Smule, Krišjānis Kariņš, Vilnis Ķirsis, Edgars Rinkēvičs, Ainars Latkovskis, Jānis Rozenbergs, Kārlis Šadurskis, bet no jauna valdē ievēlētas Anda Čakša, Evika Siliņa un Inese Lībiņa-Egnere.

Kongresa delegāti ievēlēja arī Revīzijas komisiju, kas turpmākos divus gadus strādās šādā sastāvā – Gatis Liepiņš, Gatis Puriņš, Emīls Dālderis, Roberts Jurķis, Mārtiņš Greste, Ansis Saliņš, Mārtiņš Spravņiks, Jānis Zariņš, Andis Geižāns.

———-

Sestdien, 2021. gada 18. septembrī, koncertzālē “Valmiera” notiek partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA kongress “Atbildīgi par Latviju!”, kurā delegāti debatē par prioritātēm partijas piedāvājumā un programmā 14. Saeimas vēlēšanām, kā arī pārvēl partijas vadību un valdi. Šis ir partijas jubilejas kongress, jo šogad aprit 10 gadi kopš dibināta partija VIENOTĪBA.

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Informāciju sagatavoja:
Partija VIENOTĪBA

E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu