fbpx Skip to main content

Kaspars Spunde vadīs Rīgas Apkaimju attīstības komisiju

Rīgas domē jaunizveidotās Rīgas Apkaimju attīstības komisijas pirmajā sēdē, piektdien, 4. decembrī, par vadītāju tika ievēlēts Rīgas domes JAUNĀS VIENOTĪBAS  frakcijas deputāts Kaspars Spunde.

Kaspars Spunde, Rīgas domes deputāts, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA frakcija:Līdz ar Apkaimju attīstības komisijas izveidi jaunā Rīgas dome ar darbiem apliecinājusi patiesu vēlmi sarunāties ar pilsētas apkaimēm. Tās mērķis būs veicināt Rīgas domes iespēju proaktīvi darboties Rīgas apkaimju vienmērīgā attīstībā un cilvēkiem ērtas pilsētas pilnveidē, vienlaikus veicinot sabiedrības līdzdalību pilsētplānošanā. Vēlos, lai komisija kļūst par agrākajos gados ilgi gaidīto apkaimju pārstāvju un pilsētas lēmējvaras primāro saskarsmes vietu, kur, sadarbībā ar pilsētas iedzīvotāju intereses pārstāvošām sabiedriskām organizācijām, tiktu apzināti apkaimju attīstības problēmjautājumi.”

Komisijai ir konsultatīvs raksturs un tā strādās sadarbībā ar Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteju. Galvenais komisijas uzdevums ir veicināt Rīgas apkaimju attīstību ar koordinētu, plānveidīgu darbību, sekmējot dialogu ar pašvaldību un vienlaikus veicinot sabiedrības līdzdalību pilsētplānošanā. Šobrīd svarīgi attīstīt Rīgas apkaimju infrastruktūru un bagātināt iedzīvotāju ikdienu apkaimes ietvaros ne tikai Rīgas centrā, kā tas ir noticis līdz šim.

Kaspars Spunde jau ilglaicīgi ir Rīgas apkaimju aktīvists, izveidojis un vadījis Čiekurkalna attīstības biedrību, kā arī sekmējis apkaimju biedrības vienojošās organizācijas – Rīgas Apkaimju alianses izaugsmi. 2020. gada Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās startēja no partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA saraksta, un tika ievēlēts Rīgas domē.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA

E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Kontaktpersona informācijai par partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Rīgas domes frakcijas aktualitātēm:
Paula Zilberte
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 26403185

Dalies ar ziņu