fbpx Skip to main content

Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire pievienojusies partijas VIENOTĪBA komandai

Partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA valde šodien ar vienbalsīgu lēmumu uzņēmusi partijas rindās Ķekavas novada domes priekšsēdētāju Viktoriju Bairi un viņas pirmo vietnieku Andri Ceļmalnieku, kā arī divas Ķekavas novada domes deputātes Dzintru Medni un Indru Priedi.

VIENOTĪBAS valde ir vienprātīga izpratnē par to, ka tik spēcīgs papildinājums biedru rindās ļauj ar lielu pārliecību raudzīties uz gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, kurās būtu jāpārtrauc gadiem  ilgusī politiskā sašķeltība novada pārvaldībā. Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA politiķi ir pārliecināti, ka politiskā sadrumstalotība nenāk par labu nedz nacionālā, nedz reģionālā mērogā, tādēļ arvien iestājas par vienotās vērtībās balstītu politiķu apvienošanos kopīgam darbam iedzīvotāju labā.

Viktorija Baire, Ķekavas novada domes priekšsēdētāja, partijas VIENOTĪBA biedre: “Domājot par Ķekavas novada straujāku attīstību, jau līdz šim noderīgu pieredzi veiksmīgas reģionālās politikas veidošanā guvu no tādiem novadiem kā Cēsis, Valmiera un Kuldīga, kurās partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA reģionālie politiķi ir pratuši celt un attīstīt savas pilsētas un novadus. Pievienojoties šai komandai, sadarbība tiks vēl jo vairāk stiprināta, balstoties uz kopīgām vērtībām un iegūto pieredzi, kas reģionālajā politikā ir uzkrāta partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA. Mums ir svarīgi, ka arī pēc novada reformas tiek izveidots spēcīgs Ķekavas novads, kas turpina augt un attīstīties novada iedzīvotāju labā.”

Pagājušajā gadā partija VIENOTĪBA savās rindās uzņēma gandrīz 70 jaunus biedrus. Pieteikumi par biedru uzņemšanu tiek izskatīti katrā valdes sēdē reizi nedēļā un organizācijas biedru kopskaits ir ap 2200 cilvēkiem.

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopā veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA

E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu