fbpx Skip to main content

Kozlovskis: PMLP virzītais jautājums par izmaiņām pasu nodevās netiks virzīts uz Ministru kabinetu galīgā lēmuma pieņemšanai, iekams PMLP nebūs nodrošinājusi pamatotu un detalizētu skaidrojumu

Pašlaik ir spēkā līdzšinējās nodevas par Latvijas Republikas pilsoņa pases izgatavošanu un gala lēmumu par nodevas apmēra izmaiņām var pieņemt vienīgi Ministru kabinets.

PMLP uzdevums ir veikt iepirkuma procedūru un nodrošināt ieceres publisko apspriešanu. Tikai pēc tam PMLP iecere nonāks ministrijās un uz valdības galda.

PMLP virzītais jautājums par izmaiņām pasu nodevās netiks virzīts uz Ministru kabinetu galīgā lēmuma pieņemšanai, iekams PMLP nebūs nodrošinājusi pamatotu un detalizētu skaidrojumu kā sabiedrībai kopumā, tā man kā par šo jomu politiski atbildīgajai amatpersonai.

“Uz valdību tiks virzīts tikai tāds lēmumprojekts, kurā pamatojums izmaiņām nodevās par pasu izgatavošanu būs pilnībā pamatots, objektīvs un sabiedrībai izskaidrots. Nepamatotu izmaksu sadārdzinājumu neatbalstīšu ne es, ne valdība kopumā,” uzsver iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Informāciju sagatavoja:
Iekšlietu ministra birojs

Dalies ar ziņu