fbpx Skip to main content

Par Rīgas domes koalīcijas sarunām

Rīgas domē ievēlētie deputāti no partiju apvienības “Jaunā VIENOTĪBA”, Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Latvijas Reģionu Apvienības un deputātu bloka “Kods Rīgai” aicina frakciju “Par/Progresīvie” uz tikšanos par turpmāko darbu Rīgas domē.

Tikšanās plānota 2023. gada 6. jūlijā, pl. 11:00 Rātsnama Kamīnzālē.

Vienlaikus ar aicinājumu uz tikšanos, sarunu rīkotāji atgādina, ka līdz trešdienas, 5. jūlija vakaram tika gaidīts, bet netika saņemts frakcijas “Par!/Progresīvie” publisks atsaukums iepriekš izteiktajiem melīgajiem un nepamatotajiem apgalvojumiem par līdzšinējo koalīcijas partneru politisku ieinteresētību, nesaimnieciskas rīcības piesegšanu, nodevību un citām it kā veiktām darbībām, kas izskanējušas “Par!/Progresīvie” pārstāvju publiskajā retorikā. Tāpat tika gaidīts apliecinājums tam, ka netiks kavēta objektīva un vispusīga pārbaude par Satiksmes departamentā, iespējams, konstatētajiem pārkāpumiem.

Ievērojot, ka “Par!/Progresīvie” ir Rīgas domē lielākā frakcija, trīs politisko spēku pārstāvji vēlas uzklausīt šīs frakcijas pārstāvju priekšlikumus par to, kā iespējami īsā laikā nonākt pie koalīcijas, kas pilnvērtīgi var turpināt strādāt Rīgā visu šim sasaukumam atvēlēto mandāta laiku.

“Jaunā VIENOTĪBA”, Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Latvijas Reģionu Apvienība un deputātu bloks “Kods Rīgai” ir vienoti uzskatā, ka nākamajā Rīgas domes koalīcijā godprātīgi un koleģiāli jāstrādā valstiski domājošu politisko spēku vairākumam.

Trīs Rīgas domē pārstāvēto politisko spēku pārstāvji ir vienisprātis, ka jebkura rīcība, kas vestu pretī ārkārtas vēlēšanām Rīgā, pašlaik ir nepamatota un nevēlama.

Papildu informācijai:
Elīna Bīviņa
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Viļņa Ķirša padomniece
E-pasts: [email protected]

Viktorija Prituļaka
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Edvarda Ratnieka padomniece
E-pasts: [email protected]

Kaspars Adijāns
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieces Lindas Ozolas biroja vadītājs
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu