fbpx Skip to main content

Par VIENOTĪBA Rīgas nodaļas vadītāju atkārtoti ievēlēts Vilnis Ķirsis

Šodien, 29. martā, notika partijas VIENOTĪBA Rīgas nodaļas kopsapulce, kurā par tās vadītāju atkārtoti ievēlēts Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis.

Nodaļas kopsapulcē tika ievēlēta arī jaunā valde, kurā turpmāk darbosies – Olafs Pulks, Edgars Ikstens, Inese Andersone, Uģis Rotbergs, Edmunds Jurēvics, Dāvis Mārtiņš Daugavietis, Lauris Ērenpreiss un Gatis Liepiņš.

VIENOTĪBA Rīgas nodaļas valdes priekšsēdētājs, Rīgas domes vicemērs Vilnis Ķirsis: “Mēs būvējam modernu Rīgu un galvaspilsētā risinām problēmas, kuras gadiem ir atliktas – lai apturētu brauktuvju sabrukšanu, esam sākuši Rīgas ielu kapitālo remontu, lai sabiedriskais transports kļūtu rīdziniekiem un pilsētas viesiem pieejamāks un ērtāks, strādājam dzelzceļa integrācijai Rīgas sabiedriskajā transportā. Sadarbībā ar valdību esam Rīgai piesaistījuši ievērojamus ES fondu līdzekļus, kas ļauj izbūvēt sen gaidītus satiksmes objektus, piemēram, Austrumu maģistrāli un Sarkandaugavas pārvadu, bet, kapitāli pārbūvējot Ģenerāļa Radziņa krastmalu un teritoriju ap Centrālo staciju, veidojam Rīgas vizītkarti brīdim, kad līdz ar Rail Baltica izbūvi būsim ieguvuši jaunu, ērtu satiksmes savienojumu ar citām Eiropas pilsētām. VIENOTĪBA pulcē mērķtiecīgus biedrus, kuri veido spēcīgu  un profesionālu komandu. Kopīgiem spēkiem mēs nodrošināsim Rīgas izrāvienu Baltijā un Eiropā.”

—————

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” , savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildu informācijai:
Silvija Reinberga
partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretāre
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 25962348

Dalies ar ziņu